We wtorek, 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, które mają swe placówki na terenie gminy. Nagrody ufundował i wręczył Przewodniczący Rady Gminy Szypliszki Stanisław Gibowicz.
Końcowa klasyfikacja:
Kategoria Szkoły Podstawowe Klasy IV chłopcy:
- Tomasz Zimnicki – Słobódka
- Dawid Krzyżewski – Becejły
- Dawid Pawlukanis – Słobódka
- Filip Dostatni – Jasionowo
- Franciszek Augustynowicz – Kaletnik
- Damian Kuzmuk – Słobódka
- Damian Dargiewicz – Kaletnik
- Paweł Kapuściński – Becejły
- Wiktor Maksimowicz – Jasionowo
- Łukasz Stefanowicz – Becejły
- Dominik Romanowski - Jasionowo
Kategoria Szkoły Podstawowe Klasy IV dziewczęta:
- Magdalena Gryszkiewicz – Kaletnik
- Ewa Dębska – Jasionowo
- Kornelia Słowikowska – Kaletnik
- Kinga Dubielewska – Becejły
- Joanna Trzcianowska – Kaletnik
- Martyna Przesiak – Słobódka
- Wiktoria Gawińska – Jasionowo
- Urszula Augustynowicz – Jasionowo
Kategoria Szkoły Podstawowe Klasy V-VI chłopcy:
- Patryk Mika – Kaletnik
- Piotr Luty – Jasionowo
- Łukasz Dudanowicz – Becejły
- Mateusz Poniatowski – Słobódka
- Kamil Ziembal– Jasionowo
- Artur Burzyński– Słobódka
- Maciej Hołubowicz – Słobódka
- Damian Bobrowski – Słobódka
- Jakub Konopko – Becejły
- Gabriel Żyliński – Jasionowo
- Piotr Jonio – Jasionowo
Kategoria Szkoły Podstawowe Klasy V-VI dziewczęta:
- Agata Dębska – Jasionowo
- Wiktoria Sznejder – Słobódka
- Inga Racis – Becejły
- Justyna Trzcianowska – Kaletnik
- Aleksandra Mikulska – Słobódka
- Agnieszka Czereszewska – Słobódka
- Wiktoria Tyszlak – Jasionowo
- Kinga Leśniewska - Becejły
- Anna Czereszewska – Słobódka
Kategoria Klasy I-III Gimnazjum chłopcy:
- Tobiasz Danowski – Słobódka
- Przemysław Pakirski – Słobódka
- Daniel Miszkiel – Kaletnik
Kategoria Klasy I-III Gimnazjum dziewczęta:
- Iwona Staśkiewicz – Słobódka
- Sylwia Dubielewska – Becejły (młodsza/startowała w wyżej kategorii)
- Paulina Pieczulis – Kaletnik