22.06.2016

Piłkarskie sondy Suwałki24.pl. Mamy ekspertów

Nasi Czytelnicy mogą być dumni z wyników zarówno polskich piłkarzy, jak i swoich typowań. W sumie, niewiele pomylili się przy przewidywaniu rezultatu meczu z Niemcami i niemal bez pudła wskazali na wygraną z Ukrainą.

Przed starciem z mistrzami Å›wiata spora część kibiców poszÅ‚a za gÅ‚osem serca i postawiÅ‚a na zwyciÄ™stwo BiaÅ‚o-Czerwonych. NaszÄ… wygranÄ… widziaÅ‚o 43 proc. gÅ‚osujÄ…cych. PadÅ‚ remis 0:0, który przewidziaÅ‚o aż 33 proc. Na szczęście, nie sprawdziÅ‚y siÄ™ typy 24 proc. uczestników sondy, wskazujÄ…cych na porażkÄ™ drużyny Adama NawaÅ‚ki z Niemcami.

Wtorkowe zwyciÄ™stwo nad UkrainÄ… trafnie wytypowaÅ‚o aż 79 proc. naszych Czytelników. W Polaków zbytnio nie wierzyÅ‚o lub kierowaÅ‚o siÄ™ minimalizmem – „wystarczy nam remis i drugie miejsce w grupie” -   15 proc. Ledwie 6 proc. gÅ‚osujÄ…cych byÅ‚o przekonanych, że Polacy przegrajÄ….

Bialo-czerwoni odnieÅ›li historyczny sukces na mistrzostwach Europy – wyszli z grupy, awansowali do 1/8 finaÅ‚u. W najbliższÄ… sobotÄ™ o godz. 15 w Saint- Etienne zmierzÄ… siÄ™ ze SzwajcariÄ….

Spotkania w fazie pucharowej muszÄ… koÅ„czyć siÄ™ rozstrzygniÄ™ciem. W przypadku remisu, zarzÄ…dzana jest 30-minutowa dogrywka, a jeżeli i ona nie wyÅ‚oni zwyciÄ™zcy, decyduje konkurs rzutów karnych. W naszej sondzie wzrasta wiÄ™c liczba możliwych odpowiedzi. Zapraszamy do udziaÅ‚u i przypominamy, że w naszych sondach z danego adresu IP można oddać tylko jeden gÅ‚os w ciÄ…gu doby.