Z powodu trudnych warunków atmosferycznych w ostatniej kolejce IV ligi z 8. zaplanowanych spotkań odbyły się tylko dwa, sześć pozostałych, w tym mecz Dąb Dąbrowa Białostocka – Sparta Augustów przełożono na wiosnę 2017.
W meczu na szczycie Wissa Szczuczyn przegrała wprawdzie 0:1 z Warmią Grajewo ale utrzymała pozycję lidera, grajewianie awansowali na drugie miejsce. Warto jednak wziąć poprawkę na to, ż trzeci Tur Bielsk Podlaski i czwarty Dąb mają jeden mecz rozegrany mniej.
Wyniki 15. kolejki, 12/13.11.
Cresovia Siemiatycze - Promień Mońki 2:1
Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo 0:1
Tur Bielsk Podlaski - Orzeł Kolno przełożony na wiosnę 2017
Hetman Tykocin - Sparta 1951 Szepietowo przełożony na wiosnę 2017
Magnat Juchnowiec Kościelny - Puszcza Hajnówka przełożony na wiosnę 2017
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta Augustów przełożony na wiosnę 2017
KS Wasilków - Pogoń Łapy przełożony na wiosnę 2017
KS Michałowo - Biebrza Goniądz przełożony na wiosnę 2017
Tabela:
1. |
Wissa Szczuczyn |
15 |
35 |
60:14 |
2. |
Tur Bielsk Podlaski |
14 |
33 |
44:13 |
3. |
Warmia Grajewo |
15 |
34 |
35:17 |
4. |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
14 |
31 |
30:17 |
5. |
Sparta Augustów |
14 |
23 |
25:26 |
6. |
KS Michałowo |
14 |
20 |
25:24 |
7. |
Pogoń Łapy |
14 |
19 |
25:32 |
8. |
Biebrza Goniądz |
14 |
18 |
23:23 |
9. |
Sparta 1951 Szepietowo |
14 |
18 |
21:18 |
10. |
KS Wasilków |
14 |
17 |
20:28 |
11. |
Promień Mońki |
15 |
17 |
28:34 |
12. |
Cresovia Siemiatycze |
15 |
14 |
16:39 |
13. |
Hetman Tykocin |
14 |
13 |
18:35 |
14. |
Puszcza Hajnówka |
14 |
9 |
19:33 |
15. |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
14 |
9 |
17:37 |
16. |
Orzeł Kolno |
14 |
8 |
14:29 |
Mecze zaległe z 15. kolejki przełożone na wiosnę 2017:
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta Augustów
KS Wasilków - Pogoń Łapy
KS Michałowo - Biebrza Goniądz
Tur Bielsk Podlaski - Orzeł Kolno
Hetman Tykocin - Sparta 1951 Szepietowo
Magnat Juchnowiec Kościelny - Puszcza Hajnówka
Zestaw par 16. kolejki, wisona 2017
Warmia Grajewo - Magnat Juchnowiec Kościelny
Orzeł Kolno - Promień Mońki
Cresovia Siemiatycze - Sparta Augustów
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta 1951 Szepietowo
Hetman Tykocin - Biebrza Goniądz
KS Michałowo - Pogoń Łapy
KS Wasilków - Puszcza Hajnówka
Wissa Szczuczn - Tur Bielsk Podlaski