05.06.2021

A Klasa: Polonia Raczki - Pasja Kleosin 1:2 [zdjęcia]

W sobotnim meczu grupy II A klasy Polonia Raczki po zaciętym meczu przegrała z Pasją Kleosin 1:2. Honorową bramkę dla gospodarzy w doliczonym czasie zdobył Mateusz Burzycki.

- Przeciwnik dobrze się bronił. Pierwsza połowa minęła bez goli. W drugiej Kleosin strzelił dwie bramki. Myślę, że gdybyśmy to my strzelili pierwszego gola, byłoby inaczej. Moim zdaniem poziom był wyrównany –  mówi Mariusz Zalewski, trener Polonii Raczki.

(just)

KEEZA A KLASA GR. II

Polonia Raczki – Pasja Kleosin  1 : 2 (0:0)

Bramki: 0:1 - Norbert Doroszkiewicz, 0:2 - Norbert Doroszkiewicz, 1:2 - Mateusz Burzycki 90

Polonia Raczki: Piotr Kareło - Szymon Grzędziński, Kacper Galicki, Jan Naruszewicz, Michał Naruszewicz, Kacper Szyłak, Michał Gieniul, Jarosław Michałowski, Mateusz Burzycki, Marek Stankiewicz, Marcin Sadowski, Kacper Jacewicz.