Klub Sportowy Jaćwing Suwałki zorganizował emocjonującą imprezę sportowo-rekreacyjną. W otwartym integracyjnym turnieju w w kręgielni MK Bowling w Suwałkach rywalizowały 52 osoby.
Najpierw uczestnicy zostali podzieleni na dwa bloki. W pierwszym graÅ‚o 30 osób, a w drugim - 22. Wszyscy zawodnicy rozegrali po trzy gry. Ttrzynastu zawodników z piewrszej grupy, którzy uzyskali kolejno najwiÄ™kszÄ… ilość punktów, uzyskaÅ‚o prawo gry w jednej ósmej finaÅ‚u.
L.p. |
Nazwisko i imiÄ™ |
Miejsce zam. / stowarzyszenie |
Tor |
Ilość punktów razem |
1. |
Oszmiańska Julia |
Suwałki |
1 |
230 |
2. |
Oszmiańska Weronika |
Suwałki |
1 |
150 |
3. |
Sienkiewicz Andrzej |
Suwałki |
1 |
277 |
4. |
Masłowski Paweł |
Suwałki |
1 |
601 |
5. |
Nowiczenko Jakub |
Suwałki Uniwersytet III Wieku |
2 |
399 |
6. |
Wysocka Kluczny Teresa |
Suwałki Uniwersytet III Wieku |
2 |
284 |
7. |
KamiÅ„ski Józef |
Suwałki Uniwersytet III Wieku |
2 |
380 |
8. |
Jonio Marek |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
2 |
444 |
9. |
Duda Ryszard |
Suwałki Uniwersytet III Wieku |
3 |
283 |
10. |
Kluczny Andrzej |
Suwałki Uniwersytet III Wieku |
3 |
278 |
11. |
Wrześniewska Joanna |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
3 |
310 |
12. |
Wierzbicki Adam |
Suwałki |
3 |
257 |
13. |
Mackiewicz Marzena |
Suwałki PST |
4 |
337 |
14. |
Duda Urszula |
Suwałki PST |
4 |
340 |
15. |
Albowicz Tomasz |
Suwałki PST |
4 |
259 |
16. |
Åšwitaj Andrzej |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
4 |
435 |
17. |
Wandzioch Karol |
Suwałki Stowarzyszenie Spełniona Nadzieja |
5 |
157 |
18. |
Ruszewska Anna |
Suwałki CAS Pryzmat |
5 |
318 |
19. |
Ruszewski Jarosław |
Suwałki CAS Pryzmat |
5 |
310 |
20. |
Poświatowski Stanisław |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
5 |
458 |
21. |
Gubernat Walentyna |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
6 |
442 |
22. |
Gubernat Lilianna |
Suwałki |
6 |
372 |
23. |
Dzienis Elżbieta |
Suwałki |
6 |
239 |
24. |
Gubernat SÅ‚awomir |
Suwałki |
6 |
326 |
25. |
Bonik Teresa |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
7 |
343 |
26. |
Bonik Antoni |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
7 |
305 |
27. |
Kosk Zofia |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
7 |
317 |
28. |
Sidor Joanna |
Suwałki |
7 |
272 |
29. |
Suchocki Damian |
Suwałki ZHP |
8 |
166 |
30. |
Jonio Emilia |
Suwałki ZHP |
8 |
276 |
Do jednej ósmej finaÅ‚u zakwalifikowali siÄ™: Pawel MasÅ‚owski, Józef KamiÅ„ski, StanisÅ‚aw PoÅ›wiatowski, Marzena Mackiewicz, Urszula Duda, Andrzej Åšwitaj Andrzej, Walentyna Gubernat, Jakub Nowiczenko, Lilianna Gubernat, SÅ‚awomir, Marek Jonio, Teresa Bonik, Anna Ruszewska.
W drugim bloku padly następujące wyniki:
L.p. |
Nazwisko i imiÄ™ |
Miejsce zam./ stowarzyszenie |
Tor |
Ilość punktów razem |
1. |
Górski Wojciech |
Suwałki |
1 |
555 |
2. |
Żuchowski Radosław |
Suwałki |
1 |
585 |
3. |
Wędrychowski Wojciech |
Suwałki |
1 |
465 |
4. |
Andruczyk Janusz |
Suwałki |
1 |
453 |
5. |
Żuchowska Krystyna |
Suwałki |
1 |
456 |
6. |
Bernecka Beata |
Suwałki PZG |
2 |
353 |
7. |
Doszuta Grzegorz |
Suwałki PZG |
2 |
291 |
8. |
Brancewicz Dariusz |
Suwałki PZG |
2 |
341 |
9. |
Sobotka Grażyna |
Suwałki PZG |
2 |
269 |
10. |
Dodas Waldemar |
Suwałki PZG |
3 |
344 |
11. |
Brzeszcz Damian |
Suwałki |
3 |
280 |
12. |
Raczkowski SÅ‚awomir |
Suwałki |
3 |
550 |
13. |
Podbielski Radosław |
Suwałki PZG |
3 |
381 |
14. |
Poświatowski Bartosz |
Suwałki |
3 |
396 |
15. |
Topolska Bożena |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
4 |
201 |
16. |
Wiśniewska Iwona |
Suwałki |
4 |
355 |
17. |
Kotowska Janina |
Suwałki Uniwersytet III Wieku |
4 |
310 |
18. |
Petrykowska Hanna |
Suwałki Uniwersytet III Wieku |
4 |
190 |
19. |
Soćko Renata |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
5 |
366 |
20. |
Stankiewicz Ireneusz |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
5 |
406 |
21. |
Jakubowski Wojciech |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
5 |
350 |
22. |
Turczyński Edward |
SuwaÅ‚ki KS „Jaćwing” |
5 |
400 |
Do jednej ósmej finaÅ‚u zakwalifikowali siÄ™: Ireneusz Stankiewicz, SÅ‚awomir Raczkowski, Krystyna Å»uchowska, Janusz Andruczyk, Wojciech WÄ™drychowski, RadosÅ‚aw Å»uchowski, Wojciech Górski.
Gra w jednej ósmej finaÅ‚u rozpoczęła siÄ™ o godz. 13.50 a zakoÅ„czyÅ‚a siÄ™ o godz. 15.10. UdziaÅ‚ wzięło 20 osób. Ta część zawodów rozgrywana byÅ‚a na 5 torach, po czterech zawodników na torze i rozegrali oni po dwie gry. DziesiÄ™ciu zawodników, którzy w tej grze zdobyli kolejno najwiÄ™kszÄ… ilość punktów uzyskaÅ‚o prawo gry w ćwierćfinale.
Wyniki przedstawiają się następująco:
L.p. |
ImiÄ™ i nazwisko |
Tor |
Ilość punktów razem |
1. |
Nowiczenko Jakub |
1 |
219 |
2. |
Górski Wojciech |
1 |
365 |
3. |
Wędrychowski Wojciech |
1 |
299 |
4. |
Żuchowska Krystyna |
1 |
282 |
5. |
Masłowski Paweł |
2 |
388 |
6. |
Mackiewicz Marzena |
2 |
230 |
7. |
Poświatowski Stanisław |
2 |
368 |
8. |
Gubernat Walentyna |
2 |
212 |
9. |
Duda Urszula |
3 |
267 |
10. |
Åšwitaj Andrzej |
3 |
231 |
11. |
Ruszewska Anna |
3 |
264 |
12. |
Stankiewicz Ireneusz |
3 |
362 |
13. |
Jonio Marek |
4 |
300 |
14. |
Gubernat SÅ‚awomir |
4 |
241 |
15. |
Żuchowski Radosław |
4 |
401 |
16. |
Raczkowski SÅ‚awomir |
4 |
295 |
17. |
KamiÅ„ski Józef |
5 |
222 |
18. |
Gubernat Lilianna |
5 |
227 |
19. |
Bonik Teresa |
5 |
293 |
20. |
Andruczyk Janusz |
5 |
334 |
|
|
|
|
Do ćwierćfinaÅ‚u zakwalifikowali siÄ™: Bonik Teresa, MasÅ‚owski PaweÅ‚, Górski Wojciech, Jonio Marek, PoÅ›wiatowski StanisÅ‚aw, Å»uchowski RadosÅ‚aw, Andruczyk Janusz, Raczkowski SÅ‚awomir, Stankiewicz Ireneusz i WÄ™drychowski Wojciech.
W ćwierćfinale graÅ‚o 10 osób na 5 torach, po dwóch zawodników na torze po dwie gry.
L.p. |
ImiÄ™ i nazwisko |
Tor |
Ilość punktów razem |
1. |
Masłowski Paweł |
1 |
283 |
2. |
Górski Wojciech |
1 |
418 |
3. |
Poświatowski Stanisław |
2 |
285 |
4. |
Andruczyk Janusz |
2 |
299 |
5. |
Jonio Marek |
3 |
259 |
6. |
Żuchowski Radosław |
3 |
412 |
7. |
Raczkowski SÅ‚awomir |
4 |
309 |
8. |
Stankiewicz Ireneusz |
4 |
253 |
9. |
Bonik Teresa |
5 |
193 |
10. |
Wędrychowski Wojciech |
5 |
230 |
Czterech najlpeszych zawodników uzyskaÅ‚o prawo gry w póÅ‚finale;
L.p. |
Nazwisko i ImiÄ™ |
Ilość [i]Punktów |
1. |
Górski Wojciech |
418 |
2. |
Żuchowski Radosław |
412 |
3. |
Raczkowski SÅ‚awomir |
309 |
4. |
Andruczyk Janusz |
299 |
PóÅ‚finaÅ‚ zostaÅ‚ rozegrany w ten sposób, że zawodnicy rozegrali jednÄ… grÄ™: pierwszy z czwartym i drugi z trzecim.
Pary póÅ‚finaÅ‚owe stworzyli Wojciech Górski i janusz Andruczyk oraz SÅ‚awomir Raczkowski i RadosÅ‚aw Å»uchowski.
L.p. |
Nazwisko i ImiÄ™ |
Ilość pkt. |
1. |
Górski Wojciech |
128 |
2. |
Andruczyk Janusz |
139 |
L.p. |
Nazwisko i ImiÄ™ |
Ilość pkt. |
1. |
Żuchowski Radosław |
234 |
2. |
Raczkowski SÅ‚awomir |
148 |
Lepsi z par grali o pierwsze i drugie miejsce w turnieju, a pokonani o trzecie i czwarte.
Mecz o pierwsze miejsce :
L.p. |
Nazwisko i ImiÄ™ |
Ilość pkt. |
1. |
Żuchowski Radosław |
192 |
2. |
Andruczyk Janusz |
120 |
O trzecie miejsce:
L.p. |
Nazwisko i ImiÄ™ |
Ilość pkt. |
1. |
Raczkowski SÅ‚awomir |
146 |
2. |
Górski Wojciech |
202 |
Wyniki końcowe:
Lp. |
Nazwisko i ImiÄ™ |
Miejsce |
1 |
Żuchowski Radosław |
I |
2 |
Andruczyk Janusz |
II |
3 |
Górski Wojciech |
III |
4 |
Raczkowski SÅ‚awomir |
IV |