25.09.2019

Golf. Krzysztof Okrągły zwycięzcą Santander Polish Masters [zdjęcia]

Krzysztof Okrągły z Augustowskiego Klubu Golfa po wspaniałej walce został zwycięzcą Santander Polish Masters, jednego z najbardziej prestiżowych turniejów golfa amatorskiego w Polsce.

Po trzech dniach zmagań na podwarszawskim polach golfowych Krzysztof Okragły zwyciężył z wspaniałym wynikiem - 4 netto, a nagrodą jest zagraniczny wyjazd golfowy połączony z turniejem Santander Polish Masters w marcu 2020 roku.

Augustowski klub reprezentował również Tomasz Kisiel, który zajął ostatecznie 10. miejsce i również wystartował w  niedzielnym turnieju finałowym na First Warsaw Golf & Country Club, w którym wystąpili sami finaliści 12 turniejów eliminacyjnych na terenie całej Polski.

Po pierwszych dwóch dniach turnieju do niedzielnego finału po przejściu CUT zakwalifikowało się tylko 12 najlepszych zawodników poszczególnych grup handicapowych. Turniej był transmitowany przez TVN oraz NBC Golf Chanel Polska.

Źródło: Augustowski Klub Golfa