Niestety, z zerowym dorobkiem po stronie punktów i strzelonych goli zakończyły ten weekend zespoły Wigier II Suwałki i Sparty Augustów. Jak już informowaliśmy w sobotę Sparta przegrała w Augustowie 0:2 z Wissą Szczuczyn, a w niedzielę Wigry II na wyjeździe uległy 0:3 KS Wasilków.
KS Wasilków - Wigry II Suwałki 3 : 0
Gole: xxx
Wigry II: xxx
Sparta Augustów - Wissa Szczuczyn 0 : 2 (0:0)
Gole: goście 80 i 88 minuta
Sparta: Putra – Kopiczko, D. Zairko, Niedźwiecki, Knoch, Warakomski, Zaniewski, Krupiński (65. Grajewski), Dorochowicz, Haraburda, Wilczewski
Pozostałe wyniki 21. kolejki:
Pogoń Łapy - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:3 wo
Promień Mońki - Cresovia Siemiatycze 0 : 3
Magnat Juchnowiec Kościelny - Biebrza Goniądz 2 : 3
MKS Mielnik - Warmia Grajewo 0 : 1
Orzeł Kolno - Sparta 1951 Szepietowo 1 : 2
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Michałowo 2 : 0
Tabela:
1. |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
19 |
51 |
65:13 |
2. |
Wissa Szczuczyn |
20 |
45 |
55:20 |
3. |
KS Wasilków |
19 |
41 |
40:13 |
4. |
Warmia Grajewo |
19 |
41 |
42:18 |
5. |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
19 |
34 |
31:24 |
6. |
Sparta 1951 Szepietowo |
20 |
34 |
34:32 |
7. |
Wigry II Suwałki |
19 |
33 |
39:27 |
8. |
Sparta Augustów |
20 |
28 |
38:34 |
9. |
KS Michałowo |
18 |
27 |
29:33 |
10. |
Biebrza Goniądz |
20 |
24 |
34:43 |
11. |
Orzeł Kolno |
20 |
21 |
31:48 |
12. |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
20 |
20 |
30:45 |
13. |
MKS Mielnik |
21 |
18 |
24:40 |
14. |
Promień Mońki |
21 |
15 |
27:53 |
15. |
Cresovia Siemiatycze |
20 |
10 |
16:45 |
16. |
Pogoń Łapy |
21 |
8 |
17:65 |
UWAGA: Pogoń Łapy po 16 kolejce wycofała się z rozgrywek
Zaległy mecz 16. kolejki – środa, 25.04. g. 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny - Ruch Wysokie Mazowieckie
Zestaw par 22.kolejki:
Sobota, 28.04.
Wigry II Suwałki – Ruch Wysokie Mazowieckie 15:00
KS Michałowo – Promień Mońki 16:00
Warmia Grajewo – KS Wasilków 16:00
Wissa Szczuczyn – Magnat Juchnowiec Kościelny 17:00
Niedziela, 29.04.
Biebrza Goniądz – MKS Mielnik 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka – Orzeł Kolno 15:00
Sparta 1951 Szepietowo – Sparta Augustów 15:00
Cresovia Siemiatycze – Pogoń Łapy 3:0 wo
Zaległe mecze:
16. kolejki:
Cresovia Siemiatycze - Wigry II Suwałki 2.05. g. 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo 9.05. g. 17:00
Wissa Szczuczyn - KS Wasilków 16.05. g. 18:00
Biebrza Goniądz - KS Michałowo 16.05. g. 18:00
17. kolejki:
Wigry II Suwałki - KS Michałowo 13.06. g. 15:00
18. kolejki:
Sparta Augustów - Orzeł Kolno 30.05. g. 18:00
KS Michałowo - Warmia Grajewo 30.05. g. 18:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków 6.06. g. 18:00
Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie 13.06. g. 17:00