Z ośmiu zaplanowanych na sobotę spotkań 18. kolejki rozegrane zostaną tylko cztery, w tym Biebrza Goniądz - Wigry II Suwałki. Cztery inne, w tym Sparta Augustów – Orzeł Kolno zostały przełożone na inny termin.
- Nie ukrywam, że do Goniądza pojedziemy walczyć o zwycięstwo, ale ponieważ będzie to pierwszy nasz ligowy mecz w rundzie rewanżowej, nie będzie to zadanie łatwe – w przeddzień spotkania mówi Wiesław Cichy, kierownik Wigier II. – Za kartki pauzują bowiem Szczerbowski i Rusiak, mamy też kontuzje, a z pierwszego zespołu dołączą do nas Sztukowski i Żukowski. Skład zatem przetrzebiony, ale gać trzeba i zagramy najlepiej jak tylko będziemy mogli, a co z tego wyjdzie... pokaże boisko.
Zestaw par 18. kolejki – sobota, 31.03.
Cresovia Siemiatycze - MKS Mielnik 12:00
Biebrza Goniądz - Wigry II Suwałki 15:00
Wissa Szczuczyn - Promień Mońki 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny - Pogoń Łapy 15:00
Mecze odwołane:
Sparta Augustów - Orzeł Kolno przełożony na 30.05. g. 18:00
KS Michałowo - Warmia Grajewo przełożony na 30.05. g. 18:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków pzełozony na 6.06. g. 18:00
Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie przełożony na 13.06. g. 17:00
Tabela:
1. |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
16 |
42 |
60:12 |
2. |
Wissa Szczuczyn |
16 |
35 |
44:17 |
3. |
KS Wasilków |
16 |
35 |
35:11 |
4. |
Warmia Grajewo |
16 |
34 |
38:16 |
5. |
Wigry II Suwałki |
15 |
29 |
37:22 |
6. |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
16 |
28 |
25:21 |
7. |
Sparta Augustów |
17 |
24 |
33:30 |
8. |
Sparta 1951 Szepietowo |
17 |
25 |
28:31 |
9. |
KS Michałowo |
15 |
24 |
26:28 |
10. |
Biebrza Goniądz |
16 |
19 |
31:39 |
11. |
Orzeł Kolno |
17 |
17 |
23:42 |
12. |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
16 |
16 |
22:36 |
13. |
Promień Mońki |
17 |
15 |
26:44 |
14. |
MKS Mielnik |
17 |
14 |
21:37 |
15. |
Pogoń Łapy |
17 |
8 |
19:53 |
16. |
Cresovia Siemiatycze |
16 |
6 |
13:42 |
Zaległe mecze:
16. kolejki:
Magnat Juchnowiec Kościelny - Ruch Wysokie Mazowieckie 25.04. g. 17:00
Cresovia Siemiatycze - Wigry II Suwałki 2.05. g. 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo 9.05. g. 17:00
Wissa Szczuczyn - KS Wasilków 16.05. g. 18:00
Biebrza Goniądz - KS Michałowo 16.05. g. 18:00
17. kolejki:
Wigry II Suwałki - KS Michałowo 13.06. g. 15:00
18. kolejki:
Sparta Augustów - Orzeł Kolno przełożony na 30.05. g. 18:00
KS Michałowo - Warmia Grajewo przełożony na 30.05. g. 18:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków pzełozony na 6.06. g. 18:00
Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie przełożony na 13.06. g. 17:00