23. kolejka IV ligi nie była udana dla naszych drużyn. O ile przegrana Sparty Augustów z wyżej notowanym Dębem Dąbrowa Białostocka nie jest niczym niezwykłym, to porażka Wigier II z plasującym się w dolnych rejonach tabeli Promieniem Mońki jest sporą niespodzianką, ale in minus.
W meczu na szczycie lider Ruch Wysokie Mazowieckie stracił punkty w meczu z trzecią w tabeli Warmią Grajewo.
Zestaw par 23. kolejki
Sobota, 5.05.
Sparta Augustów - Dąb Dąbrowa Białostocka 0 : 2
Promień Mońki - Wigry II Suwałki 2 : 1
Orzeł Kolno - Cresovia Siemiatycze 0 : 1
Wissa Szczuczyn - Biebrza Goniądz 3 : 1
Magnat Juchnowiec Kościelny - Sparta 1951 Szepietowo 4 : 5
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo 1 : 2
Pogoń Łapy – KS Michałowo 0 : 3 wo
Niedziela, 6.05.
KS Wasilków - MKS Mielnik 3 : 0
Tabela:
1. |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
22 |
52 |
71:17 |
2. |
Wissa Szczuczyn |
22 |
51 |
64:21 |
3. |
Warmia Grajewo |
21 |
47 |
49:19 |
4. |
KS Wasilków |
21 |
44 |
43:18 |
5. |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
21 |
40 |
36:24 |
6. |
Sparta 1951 Szepietowo |
22 |
37 |
40:38 |
7. |
Wigry II Suwałki |
22 |
36 |
42:32 |
8. |
Sparta Augustów |
22 |
31 |
40:37 |
9. |
KS Michałowo |
20 |
31 |
33:34 |
10. |
Biebrza Goniądz |
22 |
27 |
37:46 |
11. |
Orzeł Kolno |
22 |
21 |
31:52 |
12. |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
23 |
21 |
36:58 |
13. |
Promień Mońki |
23 |
19 |
30:55 |
14. |
MKS Mielnik |
23 |
18 |
25:45 |
15. |
Cresovia Siemiatycze |
23 |
16 |
20:47 |
16. |
Pogoń Łapy |
23 |
8 |
17:71 |
UWAGA: Pogoń Łapy po 16 kolejce wycofała się z rozgrywek
Zaległy mecz 16. kolejki:
Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo 9.05. g. 17:00
Zestaw par 24. kolejki:
Sobota, 12.05.
Warmia Grajewo – Promień Mońki 16:00
MKS Mielnik – Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
Niedziela, 13.05.
Biebrza Goniądz – KS Wasilków 15:00
Cresovia Siemiatycze – Sparta Augustów 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka – Magnat Juchnowiec Kościelny 16:00
Sparta 1951 Szepietowo – Wissa Szczuczyn 16:00
KS Michałowo – Orzeł Kolno 17:00
Wigry II Suwałki – Pogoń Łapy 3:0 wo