W środowych zaległych meczach z 16 kolejki Biebrza Goniądz przegrała 1:3 z KS Michałowo, a Wissa Szczuczyn bezbramkowo zremisowała z KS Wasilków.
W ten weekend już 25. kolejka, a w niej spotkania Sparty Augustów z KS Michałowo i wyjazdowy mecz Wigier II z Orłem w Kolnie. Teoretycznie łatwiejsze zadanie czeka suwalczan, ale, jak mówi przysłowie „piłka jest okrągła, a bramki są dwie”. Liczymy jednak na dobre mecze i punktowe zdobycze naszych drużyn.
Zestaw par 25. kolejki:
Sobota, 19.05.
Sparta Augustów – KS Michałowo 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny – Cresovia Siemiatycze 16:00
Orzeł Kolno – Wigry II Suwałki 16:00
Wissa Szczuczyn – Dąb Dąbrowa Białostocka 17:00
Promień Mońki – MKS Mielnik 17:00
Sparta 1951 Szepietowo – Biebrza Goniądz 17:00
Pogoń Łapy – Warmia Grajewo 0 : 3 wo
Niedziela, 20.05.
Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków 17:00
Tabela:
1. |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
23 |
58 |
74:18 |
2. |
Wissa Szczuczyn |
24 |
55 |
66:22 |
3. |
Warmia Grajewo |
23 |
51 |
52:21 |
4. |
KS Wasilków |
23 |
48 |
49:18 |
5. |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
23 |
44 |
41:27 |
6. |
Wigry II Suwałki |
23 |
39 |
45:32 |
7. |
KS Michałowo |
22 |
37 |
45:36 |
8. |
Sparta 1951 Szepietowo |
23 |
37 |
41:40 |
9. |
Sparta Augustów |
23 |
31 |
42:41 |
10. |
Biebrza Goniądz |
24 |
27 |
38:56 |
11. |
Orzeł Kolno |
23 |
21 |
32:61 |
12. |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
24 |
21 |
37:61 |
13. |
Promień Mońki |
24 |
19 |
30:56 |
14. |
Cresovia Siemiatycze |
24 |
19 |
24:49 |
15. |
MKS Mielnik |
24 |
18 |
26:48 |
16. |
Pogoń Łapy |
24 |
8 |
17:73 |
UWAGA: Pogoń Łapy po 16 kolejce wycofała się z rozgrywek
Zestaw par 26. Kolejki
Sobota, 26.05.
Dąb Dąbrowa Białostocka – Sparta 1951 Szepietowo 15:00
Wigry II Suwałki – Sparta Augustów 16:00
Warmia Grajewo – Orzeł Kolno 16:00
KS Wasilków – Promień Mońki 17:00
KS Michałowo – Magnat Juchnowiec Kościelny 17:00
Niedziela, 27.05.
Biebrza Goniądz – Ruch Wysokie Mazowieckie 16:00
Cresovia Siemiatycze – Wissa Szczuczyn 16:00
Mecze zaległe z:
17. kolejki
30.05. g. 18:00
KS Michałowo – Warmia Grajewo
Sparta Augustów – Orzeł Kolno
6.06. g. 18:00
Dąb Dąbrowa Białostocka – KS Wasilków
13.06. g. 17:00
Sparta 1951 Szepietowo – Ruch Wysokie Mazowieckie