Aż siedem goli, w tym pięć strzelonych przez gospodarzy obejrzeli kibice na meczu Wigry II Suwałki – Sparta 1951 Szepietowo, meczu wygranego przez podopiecznych Kamila Lauryna 5:2. Niestety, bez puntu z Wasilkowa wrócili piłkarze Sparty Augustów. Jednak nie mecze naszych drużyn, ale zakończone remisem 2:2 spotkanie na szczycie Warmii Grajewo z Wissą Szczuczyn było hitem tej kolejki.
Właśnie na remisie w Grajewie skorzystały druzyny Wigier II i KS Wasilków, które zepchnęły grajewian z 3. na 5. miejsce. Dokończenie 14. kolejki w niedzielę.
Zestaw par 14. kolejki:
Sobota, 11.11.
Wigry II Suwałki - Sparta 1951 Szepietowo 5 : 2 (2:1)
BRAMKI: P.STASIŃSKI 16', RADASZKIEWICZ 20', RUSIAK 55', OŁÓW 71', BIL 75' - 45', 62'
SKŁAD: SZTUKOWSKI , T.STASIŃSKI -(75'WIELGAT) , PIEKARSKI , RYTELEWSKI-(89'KRZYWICKI),ŻYBURA, SZCZERBOWSKI, RUSIAK, P.STASIŃSKI , ŻUKOWSKI-(75'KUBAS),BIL , RADASZKIEWICZ-(46'OŁÓW)
KS Wasilków - Sparta Augustów 2 : 0
MKS Mielnik - Magnat Juchnowiec Kościelny 5 : 3
Promień Mońki - Pogoń Łapy 5 : 0
Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn 2 : 2
Niedziela, 12.11.
Biebrza Goniądz - Cresovia Siemiatycze 13:00
KS Michałowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Orzeł Kolno 17:00
Tabela:
1. |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
13 |
33 |
51:11 |
2. |
Wissa Szczuczyn |
14 |
32 |
40:13 |
3. |
Wigry II Suwałki |
14 |
29 |
36:20 |
4. |
KS Wasilków |
14 |
29 |
28:9 |
5. |
Warmia Grajewo |
14 |
28 |
31:15 |
6. |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
13 |
22 |
19:16 |
7. |
Sparta 1951 Szepietowo |
14 |
22 |
25:27 |
8. |
Sparta Augustów |
14 |
21 |
29:23 |
9. |
KS Michałowo |
13 |
18 |
22:26 |
10. |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
14 |
16 |
22:29 |
11. |
MKS Mielnik |
14 |
14 |
18:30 |
12. |
Biebrza Goniądz |
13 |
13 |
21:32 |
13. |
Orzeł Kolno |
13 |
10 |
14:34 |
14. |
Promień Mońki |
14 |
8 |
17:41 |
15. |
Pogoń Łapy |
14 |
8 |
17:43 |
16. |
Cresovia Siemiatycze |
13 |
6 |
10:31 |
Zestaw par 15. kolejki,
Czwartek, 16.11.
Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Wasilków 16:00
Sobota, 18.11.
Wissa Szczuczyn - MKS Mielnik 12:00
Sparta Augustów - Ruch Wysokie Mazowieckie 13:00
Niedziela, 19.11.
Dąb Dąbrowa Białostocka - Wigry II Suwałki 12:00
Pogoń Łapy - Biebrza Goniądz 12:00
Cresovia Siemiatycze – KS Michałowo 12:00
Orzeł Kolno - Promień Mońki 13:00
Sparta 1951 Szepietowo - Warmia Grajewo 13:00
Fot. Jolanta Wojczulis