04.08.2023

Joanna Bartosiewicz i Zuzanna Rapczyńska, siatkarki z Sejn, wicemistrzyniami Polski [foto]

Na boiskach Parku Słupna w Mysłowicach odbyły się finałowe zmagania młodych siatkarzy oraz siatkarek z całej Polski w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2023 w siatkówce plażowej.

Zawodniczki Sejneńskiej Akademii Siatkówki Zuzanna Rapczyńska oraz Joanna Bartosiewicz, które na co dzień są uczennicami SMS Spała zostały wicemistrzyniami Mistrzostw Polski w kategorii Juniorka Młodsza. Podopieczne trenera Jacka Zajkowskiego  zdobyły drugi srebrny krążek Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  2023!

- Dziewczyny zagrały świetne zawody, ulegając tylko w finale parze Julia Radelczuk/ Paulina Łabuz – informuje SAS Sejny.

Sejneński klub zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerom!

Wyjazd został dofinansowany ze Starostwa Powiatowego w Sejnach w ramach realizacji zadania publicznego Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej oraz funduszy Gminy Sejny.

Źródło i fot: SAS Sejny