20.11.2019

Kickboxing. Zawodnicy klubu Panzer Suwałki z tytułami i medalami Mistrzostw Warmii i Mazur

Marcel Ostrokołowicz i Mateusz Kuklewicz zdobyli złote, a Miłosz Hruświcki (wszyscy Panzer Suwałki) wywalczył srebrny medal I Mistrzostw Warmii i Mazur kadetów i kadetów młodszych.

W zawodach w Bartoszycach startowało 140 zawodnikow z 22 klubów, wśród nich Rosjanie  z Balticdefenders Kaliningrad.

Marcel Ostrokołowicz nie miał sobie równych w rywalizacji kadetów do 47 kg, w której niżej od niego na podium stanęli Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik), Oskar Ciepluch (KS Piechotka Team Zalewo) i  Jan Welens (BST Bartoszyce).

Mateusz Kuklewicz zdobył zloty medal w wadze do 63 kg. Srebrny medal wywalczyl  Danił Mohoriew (Balticdefenders Kaliningrad), a brązowe Dawid Szwalgin (Agoga Lębork) i  Ali Usumow (Rangarok Białystok).

W turnieju, który miał także charytatywny wymiar, ponieważ odbyła się zbiórka pieniędzy dla 14-letniej potrzebującej Oliwki, która walczy o swoje zdrowie po wypadku, zadebiutowało czterech kolejnych podopiecznych trenerów Dominika i Łukasza Szczodruchów, kadeci młodsi (10-12 lat): Karol Malinowski, Maciej Kosa, Filip Wądołowski oraz Filip Ruszewski.

Źrdolo: Panzer Suwałki