Już 20 kolejkę rozgrywek klasy okręgowej zainauguruje rozpoczynający się o godz. 11:00 sobotni mecz lidera Hetmana Białystok z walczącą o utrzymanie się w lidze Pomorzanką Sejny.
- To wyprawa do „jaskini lwa”, ale zrobimy wszystko, żeby nie dać się pożreć – mówi Andrzej Spura, trener Pomorzanki. – Zdajemy sobie sprawę z kim gramy i o co gramy, a gramy o honor, pokazanie że nie jesteśmy w tej klasie najsłabsi, że mamy charakter, potrafimy walczyć. Będzie ciężko, ale grać trzeba ...
... tak jak na zdjęciach Grzegorza Suszczewicza z meczu poprzedniej kolejki z Hetmanem Tykocin
Zestaw par 20 kolejki:
Sobota, 14.04.
Hetman Białystok - Pomorzanka Sejny 11:00
Krypnianka Krypno - Rudnia Zabłudów 15:00
Jasion Jasionówka - Orlęta Czyżew 15:00
Niedziela, 15.04.
Kora Korycin - KS Śniadowo 13:30
Czarni Czarna Białostocka - Sokół 1946 Sokółka 15:00
Puszcza Hajnówka - Żubr Drohiczyn 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże - LZS Narewka 16:00
Hetman Tykocin - Piast Białystok 17:00
Tabela:
1. |
Hetman Białystok |
19 |
44 |
48:17 |
2. |
KS Śniadowo |
18 |
39 |
4914 |
3. |
Puszcza Hajnówka |
18 |
34 |
46:24 |
4. |
Czarni Czarna Białostocka |
17 |
30 |
34:15 |
5. |
Rudnia Zabłudów |
19 |
30 |
36:35 |
6. |
LZS Narewka |
18 |
25 |
30:26 |
7. |
Krypnianka Krypno |
18 |
27 |
39:37 |
8. |
okół 1946 Sokółka |
18 |
26 |
38:33 |
9. |
Hetman Tykocin |
18 |
24 |
30:37 |
10. |
Kora Korycin |
17 |
21 |
36:43 |
11. |
Korona Dobrzyniewo Duże |
16 |
21 |
29:42 |
12. |
Piast Białystok |
18 |
20 |
24:28 |
13. |
Jasion Jasionówka |
18 |
19 |
32:41 |
14. |
Pomorzanka Sejny |
17 |
15 |
30:55 |
15. |
Żubr Drohiczyn |
17 |
14 |
27:56 |
16. |
Orlęta Czyżew |
18 |
11 |
23:49 |
Zestaw par 21. kolejki:
Środa, 18.04.
Piast Białystok – Hetman Białystok 17:30
Sobota, 21.04.
Pomorzanka Sejny – Żubr Drohiczyn 14:00
Krypnianka Krypno – Kora Korycin 15:00
Rudnia Zabłudów – Korona Dobrzyniewo Duże 16:30
Orlęta Czyżew – Hetman Tykocin 17:00
Niedziela, 22.04.
LZS Narewka – Jasion Jasionówka 15:00
Puszcza Hajnówka – Czarni Czarna Białostocka 16:00
Sokół 1946 Sokółka – KS Śniadowo 16:00
Zaległe mecze
16. kolejki:
Kora Korycin - Żubr Drohiczyn 01.05. g. 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Puszcza Hajnówka 25.04. g. 18:00
LZS Narewka - Orlęta Czyże 01.05. g. 17:00
Krypnianka Krypno - Pomorzanka Sejny 01.05. g. 16:00
Jasion Jasionówka - Sokół 1946 Sokółka 01.05. g. 16:00
Hetman Tykocin - KS Śniadowo 09.05. g. 18:00
17. kolejki
Pomorzanka Sejny - Korona Dobrzyniewo Duże 3.05. g. 12:00
Czarni Czarna Białostocka - Żubr Drohiczyn 30.05. g. 17:00
18. kolejki:
Kora Korycin - Czarni Czarna Białostocka 25.04. g. 18:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Piast Białystok 30.05. g. 18:00
Fot. Grzegorz Suszczewicz