Dla walczących o utrzymanie się w klasie okręgowej piłkarzy Pomorzanki Sejny weekendowy rywal, a był nim wicelider KS Śniadowo okazał się za mocny i to on wywiózł znad Marychy komplet punktów. Przegrana kosztowała podopiecznych Andrzeja Spury spadek na 14. miejsce, a zatem pierwsze, które gwarantuje spadek do A klasy.
Gospodarzom nie pomogła nawet obecność na stadionie pochłoniętej treningiem Majki Andrejczyk, 4. oszczepniczki IO w Rio de Janeiro.
Wyniki 23. kolejki
sobota, 5.05.
Pomorzanka Sejny - KS Śniadowo 1 : 3
Krypnianka Krypno - Jasion Jasionówka 6 : 1
Orlęta Czyżew - Żubr Drohiczyn 4 : 2
Piast Białystok - Czarni Czarna Białostocka 1 : 0
Niedziela, 6.05.
Rudnia Zabłudów - Hetman Tykocin 14:00
Puszcza Hajnówka - Sokół 1946 Sokółka 4 : 5
LZS Narewka - Hetman Białystok 5 : 1
Korona Dobrzyniewo Duże - Kora Korycin 2 : 2
Tabela:
1. |
Hetman Białystok |
23 |
53 |
55:22 |
2. |
KS Śniadowo |
22 |
48 |
59:18 |
3. |
Puszcza Hajnówka |
23 |
43 |
58:35 |
4. |
Krypnianka Krypno |
23 |
39 |
61:48 |
5. |
Sokół 1946 Sokółka |
22 |
38 |
53:41 |
6. |
Rudnia Zabłudów |
22 |
37 |
45:41 |
7. |
Czarni Czarna Białostocka |
22 |
36 |
42:23 |
8. |
LZS Narewka |
23 |
34 |
40:32 |
9. |
Piast Białystok |
22 |
29 |
29:31 |
10. |
Hetman Tykocin |
21 |
27 |
34:48 |
11. |
Jasion Jasionówka |
22 |
26 |
43:49 |
12. |
Kora Korycin |
23 |
25 |
46:63 |
13. |
Korona Dobrzyniewo Duże |
22 |
22 |
36:60 |
14. |
Pomorzanka Sejny |
23 |
21 |
43:69 |
15. |
Orlęta Czyżew |
23 |
17 |
37:63 |
16. |
Żubr Drohiczyn |
22 |
14 |
35:74 |
Zaległy mecz 16 kolejki:
Hetman Tykocin - KS Śniadowo 09.05. g. 18:00
Zestaw par 24. kolejki:
Sobota, 12.05.
Kora Korycin - Puszcza Hajnówka 17:00
KS Śniadowo - Piast Białystok 17:00
Niedziela, 13.05.
Hetman Białystok - Rudnia Zabłudów 13:30
Czarni Czarna Białostocka - Orlęta Czyżew 14:00
Żubr Drohiczyn - LZS Narewka 14:00
Sokół 1946 Sokółka - Pomorzanka Sejny 17:00
Hetman Tykocin - Krypnianka Krypno 17:00
Jasion Jasionówka - Korona Dobrzyniewo Duże 17:00
Zaległy mecz 16 kolejki:
Jasion Jasionówka - Sokół 1946 Sokółka 16.05. g. 18:00
Zaległe mecze
17. kolejki
Czarni Czarna Białostocka - Żubr Drohiczyn 30.05. g. 17:00
18. kolejki:
Korona Dobrzyniewo Duże - Piast Białystok 30.05. g. 18:00
Fot. Grzegorz Suszczewicz