Piłkarze Pomorzanki Sejny nie mieli nic do powiedzenia w meczu z liderem Puszczą w Hajnówce. Nie mieli, bowiem w podstawowym składzie ekipy z Sejny wystąpiło aż siedmiu młodzieżowców, a Puszcza wygrała aż 7:0.
Puszcza Hajnówka - Pomorzanka Sejny 7 : 0 (4:0)
Gole: 13, 16, 30, 33, 56, 68, 79
Pomorzanka: Mateusz Butkiewicz (mÅ‚.) – Kacper Namiotko, Mateusz Chmielewski, Jakub Grabun, Daniel Miszkiel (60. Dominik Skupski), Jakub Kowalewski (60. Marcin Palewicz), PrzemysÅ‚aw Pretko, Maksymilian Milanowski, Adrian Soroko, Mateusz Butkiewicz (st.), Kuba Januszewicz,
Szkoda tylko, ż gospodarze nie wyrazili zgody na zÅ‚ożonÄ… przed ponad dwoma tygodniami proÅ›bÄ™ Pomorzanki o przeÅ‚ożenie meczu na inny termin. W miniony weekend bowiem w Sejnach odbywaÅ‚ siÄ™ miÄ™dzynarodowy turniej kickboxingu, w którym w ringu wystÄ™powaÅ‚o aż 5. zawodników Pomorzanki.
Pozostałe wyniki 10. kolejki
Hetman Białystok - Krypnianka Krypno 3 : 1
Å»ubr Drohiczyn - Rudnia ZabÅ‚udów 0 : 4
KS Śniadowo - Orlęta Czyżew 2 : 1
SokóÅ‚ 1946 SokóÅ‚ka - Piast BiaÅ‚ystok 2 : 2
Kora Korycin - Jasion Jasionówka 1 : 3
Hetman Tykocin - Korona Dobrzyniewo Duże 1 : 2
Czarni Czarna Białostocka - LZS Narewka 3 : 1
Tabela:
1. |
Puszcza Hajnówka |
10 |
23 |
34:13 |
2. |
KS Åšniadowo |
10 |
21 |
22:6 |
3. |
Czarni Czarna Białostocka |
10 |
19 |
24:11 |
4. |
Hetman Białystok |
10 |
19 |
23:12 |
5. |
Krypnianka Krypno |
10 |
17 |
26:17 |
6. |
Rudnia ZabÅ‚udów |
10 |
16 |
20:19 |
7. |
LZS Narewka |
10 |
15 |
18:13 |
8. |
Korona Dobrzyniewo Duże |
10 |
15 |
23:24 |
9. |
Kora Korycin |
10 |
14 |
20:23 |
10. |
Jasion Jasionówka |
10 |
14 |
21:21 |
11. |
Żubr Drohiczyn |
10 |
11 |
18:36 |
12. |
Hetman Tykocin |
9 |
11 |
13:18 |
13. |
SokóÅ‚ 1946 SokóÅ‚ka |
9 |
11 |
15:18 |
14. |
Pomorzanka Sejny |
10 |
10 |
20:36 |
15. |
Piast Białystok |
10 |
6 |
10:21 |
16. |
Orlęta Czyżew |
10 |
2 |
11:30 |
Mecz zaległy z 2. kolejki
SokóÅ‚ 1946 SokóÅ‚ka - Hetman Tykocin 18:10. g. 18:00 ze zmianÄ… gospodarza,
Zestaw par 11. kolejki:
Sobota, 21.10.
Pomorzanka Sejny - Kora Korycin 14:00
Piast BiaÅ‚ystok - Puszcza Hajnówka 18:30
Niedziela, 22.10.
Rudnia ZabÅ‚udów - Czarni Czarna BiaÅ‚ostocka 14:00
Jasion Jasionówka - Hetman Tykocin 14:00
OrlÄ™ta Czyżew - SokóÅ‚ 1946 SokóÅ‚ka 14:00
Krypnianka Krypno - Żubr Drohiczyn 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Hetman Białystok 15:00
LZS Narewka - KS Åšniadowo 15:00
Fot. Grzegorz Suszczewicz