W sobotę piłkarze Pomorzanki Sejny podejmą Jasion Jasionówka, rywala z którym nigdy nie grało się im łatwo. Tym razem także zapowiada się twardy, męski mecz, w którym będzie dużo walki, emocji, a niewiadomą pozostaje tylko liczba strzelonych goli, o ile takie padną.
- Nie ukrywam, że chcemy zrehabilitować siÄ™ za nie najlepszy mecz przed tygodniem i zrobimy wszystko, na co nas bÄ™dzie w sobotÄ™ stać, aby punkty zostaÅ‚y w Sejnach – deklaruje Wojciech Milewski, trener Pomorzanki. – Na szczęście w drużynie nie ma kontuzji, wszystko wskazuje na to, że bÄ™dÄ™ miaÅ‚ do dyspozycji najsilniejszy skÅ‚ad. Chcemy zagrać dobry mecz, zainkasować trzy punkty, ale w futbolu chcieć to trochÄ™ za maÅ‚o. Zostawmy na boisku pot i serce, a to, plus wsparcie kibiców, powinno przynieść nam sukces. Na to liczÄ™, w to wierzÄ™ ja i chÅ‚opcy.
Zestaw par 3. kolejki:
Sobota, 26.08.
Pomorzanka Sejny – Jasion Jasionówka 16:00
Piast BiaÅ‚ystok – Korona Dobrzyniewo Duże 18:00
Niedziela, 27.08.
Czarni Czarna BiaÅ‚ostocka – Kora Korycin 16:00
OrlÄ™ta Czyżew – Krypnianka Krypno 17:00
Puszcza Hajnówka – Hetman Tykocin 17:00
SokóÅ‚ 1946 SokóÅ‚ka – Hetman BiaÅ‚ystok 17:00
KS Åšniadowo – Å»ubr Drohiczyn 18:00
LZS Narewka – Rudnia ZabÅ‚udów przeÅ‚ożony na 06.09. g. 17:30
Tabela:
1. |
Czarni Czarna Białostocka |
2 |
6 |
8:1 |
2. |
Rudnia ZabÅ‚udów |
2 |
6 |
6:3 |
3. |
Kora Korycin |
2 |
4 |
4:2 |
4. |
Jasion Jasionówka |
2 |
4 |
5:4 |
5. |
Puszcza Hajnówka |
2 |
4 |
3:2 |
6. |
Korona Dobrzyniewo Duże |
2 |
3 |
4:2 |
7. |
Hetman Białystok |
2 |
3 |
3:2 |
8. |
KS Åšniadowo |
2 |
3 |
3:2 |
9. |
Pomorzanka Sejny |
2 |
3 |
6:6 |
10. |
Krypnianka Krypno |
2 |
3 |
5:6 |
11. |
LZS Narewka |
2 |
3 |
1:2 |
12. |
Żubr Drohiczyn |
2 |
1 |
2:8 |
13. |
SokóÅ‚ 1946 SokóÅ‚ka |
1 |
0 |
2:3 |
14. |
Orlęta Czyżew |
2 |
0 |
3:5 |
15. |
Piast Białystok |
2 |
0 |
2:5 |
16. |
Hetman Tykocin |
1 |
0 |
0:3 |
Mecz zaległy z 2. kolejki
Hetman Tykocin - SokóÅ‚ 1946 SokóÅ‚ka 13.09. g. 17:00
Zaległy mecz 3. kolejki:
LZS Narewka – Rudnia ZabÅ‚udów 06.09. g. 17:30
Zestaw par 4. kolejki 2-3.09.
Kora Korycin - Rudnia ZabÅ‚udów
Krypnianka Krypno - LZS Narewka
Korona Dobrzyniewo Duże - Orlęta Czyżew
Jasion Jasionówka - Piast BiaÅ‚ystok
Hetman Tykocin - Pomorzanka Sejny
Hetman BiaÅ‚ystok - Puszcza Hajnówka
Å»ubr Drohiczyn - SokóÅ‚ 1946 SokóÅ‚ka
Czarni Czarna Białostocka - KS Śniadowo
Fot. Grzegorz Suszczewicz