Z ośmiu spotkań zaplanowanej na ten weekend 19. kolejki klasy okręgowej w sobotę rozegrano połowę, a cztery, w ty mecz Pomorzanki Sejny z Hetmanem Tykocin, kibice obejrzą w niedzielę.
- Wyjdziemy na boisko nastawieni optymistycznie, z nastawieniem na walkę o zwycięstwo, a co z tego wyjdzie zobaczymy – w przeddzień meczu z Hetmanem mówił Andrzej Spura, trener Pomorzanki. - Nie będzie łatwo, ale my zagramy podbudowani wyjazdowym zwycięstwem przed tygodniem z wyżej notowanym Jasionem. Teraz też będziemy walczyli do ostatniego gwizdka sędziego. Jeśli mecz zakończy się podziałem punktów też nie będziemy płakali.
Wyniki i pary 19. kolejki:
Sobota, 7.04.
LZS Narewka - Krypnianka Krypno 2 : 3
Puszcza Hajnówka - Hetman Białystok 1 : 1
Rudnia Zabłudów - Kora Korycin 3 : 1
Orlęta Czyżew - Korona Dobrzyniewo Duże 1 : 2
Niedziela, 8.04.
Pomorzanka Sejny - Hetman Tykocin 14:00
Sokół 1946 Sokółka - Żubr Drohiczyn 15:00
KS Śniadowo - Czarni Czarna Białostocka 15:00
Piast Białystok - Jasion Jasionówka 16:00
Tabela:
1. |
Hetman Białystok |
19 |
44 |
48:17 |
2. |
KS Śniadowo |
17 |
36 |
48:14 |
3. |
Puszcza Hajnówka |
18 |
34 |
46:24 |
4. |
Czarni Czarna Białostocka |
16 |
30 |
34:14 |
5. |
Rudnia Zabłudów |
19 |
30 |
36:35 |
6. |
LZS Narewka |
18 |
25 |
30:26 |
7. |
Krypnianka Krypno |
18 |
27 |
39:37 |
8. |
Hetman Tykocin |
17 |
23 |
29:36 |
9. |
Sokół 1946 Sokółka |
17 |
23 |
33:33 |
10. |
Kora Korycin |
17 |
21 |
36:43 |
11. |
Korona Dobrzyniewo Duże |
16 |
21 |
29:42 |
12. |
Piast Białystok |
17 |
19 |
23:27 |
13. |
Jasion Jasionówka |
17 |
18 |
31:40 |
14. |
Pomorzanka Sejny |
16 |
14 |
29:54 |
15. |
Żubr Drohiczyn |
16 |
14 |
27:51 |
16. |
Orlęta Czyżew |
18 |
11 |
23:49 |
Zestaw par 20 kolejki:
Sobota, 14.04.
Hetman Białystok - Pomorzanka Sejny 11:00
Krypnianka Krypno - Rudnia Zabłudów 15:00
Jasion Jasionówka - Orlęta Czyżew 15:00
Niedziela, 15.04.
Kora Korycin - KS Śniadowo 13:30
Czarni Czarna Białostocka - Sokół 1946 Sokółka 15:00
Puszcza Hajnówka - Żubr Drohiczyn 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże - LZS Narewka 16:00
Hetman Tykocin - Piast Białystok 17:00
Zaległe mecze
16. kolejki:
Kora Korycin - Żubr Drohiczyn 01.05. g. 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Puszcza Hajnówka 25.04. g. 18:00
LZS Narewka - Orlęta Czyże 01.05. g. 17:00
Krypnianka Krypno - Pomorzanka Sejny 01.05. g. 16:00
Jasion Jasionówka - Sokół 1946 Sokółka 01.05. g. 16:00
Hetman Tykocin - KS Śniadowo 09.05. g. 18:00
17. kolejki
Pomorzanka Sejny - Korona Dobrzyniewo Duże 3.05. g. 12:00
Czarni Czarna Białostocka - Żubr Drohiczyn 30.05. g. 17:00
18. kolejki:
Kora Korycin - Czarni Czarna Białostocka przełożony na 25.04. g. 18:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Piast Białystok przełożony na 30.05. g. 18:00
Fot. Grzegorz Suszczewicz