Chociaż do zakończenia jesiennej rundy rozgrywek gr. II klasy okręgowej pozostała jeszcze jedna kolejka, to z mistrzostwa jesieni mogą się cieszyć piłkarze Wigier II Suwałki, którzy mają aż 9. pkt. przewagi nad wiceliderem Sokołem 1946 Sokółka. W sobotę Sokół rozgromił 7:0 Pogranicze. Ciekawe jak w następną sobotę Sokół poradzi sobie w ... Suwałkach.
Pomorzanka Sejny - Wigry II Suwałki 0:2 (0:1)
Gole: Maciej Radaszkiewicz 41 i 90.
Sędziowali: Łukasz Sikora (Kolno) - Marcin Piotrowski (Łomża) i Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Pomorzanka: Karol Śliwiński – Konrad Buchowski, Zbigniew Zawadzki, Robert Dochód, Daniel Łukowski, Jakub Kowalewski, Przemysław Pretko, Maciej Anuszkiewicz, Adrian Soroko, Marcin Żyliński, Konrad Małkiński (42. Maksymilian Milanowski).
Wigry II: Patryk Sobolewski - Tomasz Stasiński, Daniel Jankowski, Adrian Piekarski, Bartosz Żybura, Filip Rusiak (50. Wojciech Bil), Błażej Siłkowski, Łukasz Szczerbowski (46. Piotr Sienkiewicz), Paweł Omilianowicz (75. Kacper Cimochowski), Damian Sobolewski, Maciej Radaszkiewicz.
Pozostałe wyniki i pary 12. kolejki:
Sobota, 29.10.
Supraślanka Supraśl - Sudovia Szudziałowo 3:3
Narew Choroszcz - KS Śniadowo 4:2
Niedziela, 30.10.
Jasion Jasionówka - BKS Jagiellonia Białystok 5:1
UM Krynki - Piast Białystok 1:1
Sokół 1946 Sokółka - Pogranicze Kuźnica Białostocka 7:0
Kora Korycin - GKS Stawiski 2:1
Tabela:
1. |
Wigry II Suwałki |
12 |
32 |
41:7 |
2. |
Sokół 1946 Sokółka |
12 |
23 |
36:14 |
3. |
KS Śniadowo |
12 |
22 |
29:22 |
4. |
Piast Białystok |
12 |
22 |
29:12 |
5. |
Jasion Jasionówka |
12 |
21 |
27:16 |
6. |
Supraślanka Supraśl |
12 |
19 |
23:21 |
7. |
Kora Korycin |
12 |
16 |
34:25 |
8. |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
12 |
14 |
12:22 |
9. |
Narew Choroszcz |
12 |
14 |
14:20 |
10. |
Pomorzanka Sejny |
11 |
13 |
18:19 |
11. |
GKS Stawiski |
12 |
13 |
24:23 |
12. |
UM Krynki |
12 |
7 |
8:26 |
13. |
BKS Jagiellonia Białystok |
12 |
5 |
7:46 |
14. |
Sudovia Szudziałowo |
12 |
3 |
9:40 |
Zaległ mecz z 2 kolejki:
Pomorzanka Sejny - Piast Białystok 13.11. g. 12:00
Zestaw par 13. kolejki,
Piątek, 04.11.
Piast Białystok - Kora Korycin 19:00
Sobota, 05.11.
Wigry II Suwałki - Sokół 1946 Sokółka 13:00
Sudovia Szudziałowo - UM Krynki 13:00
KS Śniadowo - Supraślanka Supraśl 13:00
Narew Choroszcz - BKS Jagiellonia Białystok 14:00
Niedziela, 06.11.
GKS Stawiski - Pomorzanka Sejny 13:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka - Jasion Jasionówka 13:00
Fot. Grzegorz Suszczewicz