W SP 11 rozegrano II Międzyszkolne Halowe Zawody dla klas III SP, w których udział wzięły drużyny (po 5 dziewcząt i chłopców rocznika 2008 i młodsi) z 6 szkół: SP 2, SP 4, SP 6, SP 7, SP 9, SP 11. o dwie szkoły więcej niż dwa tygodnie temu.
Uczniowie klas III startowali w czterech konkurencjach- bieg na 30 m ze startu wysokiego, skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską (2 kg) w tył nad głową oraz każdy miał możliwość przetestowania swoich możliwości na torze sprawnościowym.. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali dyplomy oraz wiele słodkości.
Podziękowania należą się gospodarzom zawodów Dyrekcji SP nr 11 za pomoc i udostępnienie obiektu oraz opiekunom, którzy byli zaangażowani w występy swoich podopiecznych. Zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się 16.03 (piątek) o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach.
Organizatorzy zawodów to: Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach, Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy : LUKS „Hańcza” Suwałki oraz Urząd Miejski w Suwałkach. Parterem Zawodów był Program Lekkoatletyka dla Każdego.
HALOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE DLA KLAS III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Pierwsze piątki w II rundzie
DZIEWCZĘTA
Bieg na dystansie 30 m
1 SKORYY NADIA 2008 SP 4 5,37
2 BIERDZIO MAŁGORZATA 2008 SP 11 5,53
3 MALSKA OLIWIA 2009 SP 11 5,56
4 GINEL ALEKSANDRA 2008 SP 9 5,64
5 GUTOWSKA ALEKSANDRA 2009 SP 11 5,65
5 JASIELON JULIA 2009 SP 11 5,65
TOR ZWINNOŚCIOWY
1 GINEL ALEKSANDRA 2008 SP 9 23,00
2 SKORYY NADIA 2008 SP 4 23,80
3 PAWŁOWSKA ZUZANNA 2009 SP 2 24,24
4 GUTOWSKA ALEKSANDRA 2009 SP 11 24,80
5 RYKACZEWSKA GABRIELA 2008 SP 6 24,99
SKOK W DAL Z MIEJSCA
1 SKORYY NADIA 2008 SP 4 1,86
2 KAPLA URSZULA 2009 SP 11 1,60
3 LISZEWSKA ANIELA 2008 SP 4 1,60
4 BIERDZIO MAŁGORZATA 2008 SP 11 1,60
5 GUTOWSKA ALEKSANDRA 2009 SP 11 1,60
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2KG W TYŁ NAD GŁOWĄ
1 KAPLA URSZULA 2009 SP 11 6,10
2 JASIELON JULIA 2009 SP 11 5,42
3 PACIUKANIS PATRYCJA 2008 SP 4 5,40
4 SKORYY NADIA 2008 SP 4 5,39
5 BIERDZIO MAŁGORZATA 2008 SP 11 4,85
CHŁOPCY
Bieg na dystansie 30 m
1 SADŁOWSKI ANTONI 2008 SP 6 5,12
2 KACHNOWSKI ADAM 2009 SP 11 5,13
3 DZIEMIAN MACIEJ 2008 SP 4 5,25
4 SOWULA BARTOSZ 2009 SP 6 5,28
5 SIEŃKOWSKI JAKUB 2008 SP 4 5,30
TOR ZWINNOŚCIOWY
1 SIEŃKOWSKI JAKUB 2008 SP 4 21,96
2 TARASZKIEWICZ OSKAR 2009 SP 4 21,99
3 STRZEŚNIOWSKI SEBASTIAN 2008 SP 11 22,20
4 KACHNOWSKI ADAM 2009 SP 11 22,80
5 SOWULA BARTOSZ 2009 SP 6 23,10
SKOK W DAL Z MIEJSCA
1 SADŁOWSKI ANTONI 2008 SP 6 1,87
2 SIEŃKOWSKI JAKUB 2008 SP 4 1,84
3 DREJER MATEUSZ 2008 SP 6 1,79
4 KACHNOWSKI ADAM 2009 SP 11 1,76
5 DZIEMIAN MACIEJ 2008 SP 4 1,75
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2KG W TYŁ NAD GŁOWĄ
1 SADŁOWSKI ANTONI 2008 SP 6 8,51
2 SAWICKI BARTOSZ 2008 SP 11 6,95
3 JANCZULEWICZ WIKTOR 2008 SP 4 6,94
4 SOWULA BARTOSZ 2009 SP 6 6,80
5 ANUSZKIEWICZ KONRAD 2009 SP 6 6,26
SZTAFETA:
1. SP 11 1,35,01
2. SP 4 1,36,84
3. SP 6 1,38,10
4. SP 9 1,39,55
5. SP 2 1;39;60
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO II RUNDACH:
DZIEWCZĘTA
1 SKORYY NADIA 2008 SP 4 60
2 JASIELON JULIA 2009 SP 11 37
3 BIERDZIO MAŁGORZATA 2008 SP 9 36
4 GINEL ALEKSANDRA 2008 SP 9 32
5 KAPLA URSZULA 2009 SP 11 31
CHŁOPCY
1 SADŁOWSKI ANTONI 2008 SP 6 53
2 SIEŃKOWSKI JAKUB 2008 SP 4 41
3 KACHNOWSKI ADAM 2009 SP 11 38
4 SOWULA BARTOSZ 2009 SP 6 23
5 JANCZULEWICZ WIKTOR 2008 SP 4 20
KLASYFIKACJA SZKÓŁ PO II RUNDACH:
1. SP 11 - 224
2. SP 4 - 193
3. SP 6 - 141
4. SP 9 - 64
5. SP 2 - 20
6. SP 7 - 7
Opracowała: Magdalena Rogucka