15.09.2023

Lekkoatletyka. Młodzicy Hańczy po międzywojewódzkich mistrzostwach i przed mistrzostwami Polski

Zawodnicy urodzeni w latach 2008 i 2009 z Podlaskiego i Lubelskiego rywalizowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

Reprezentanci LUKS HaÅ„cza SuwaÅ‚ki wywalczyli w Lublinie 5 medali, zdobyli    23 punkty w Systemie Sportu MÅ‚odzieżowego.

Złoty medal zdobyła Sandra Ulikowska w skoku wzwyż - 153 cm.

Drugie miejsca zajÄ™li Julia Jasielon w skoku wzwyż – 150 cm i Maksymilian Barszczewski w biegu na 110 m ppÅ‚-  19.08.

BrÄ…zowe medale wywalczyli wywalczyli Piotr Trocki w skoku wzwyż - 170 cm i Marcel Maziewski w debiutanckim starcie w biegu na  1000 m z przeszkodami - 3.16.53.