W drugiej kolejce rundy rewanżowej z dwóch naszych drużyn występujących w IV lidze punkty, za walkower w wyjazdowym meczu z Pogonią Łapy dopisała sobie Sparta Augustów, a w Wigry II, względu na zły stan boiska, odwołały mecz z KS Michałowo. W spotkaniu na szczycie w tej klasie rozgrywkowej lider Ruch Wysokie Mazowieckie pokonał wicelidera Wissę Szczuczyn. Ze względu na zły stan boiska odwołano spotkanie naszego rodzynka w okręgówce, czyli Pomorzanki Sejny.
WYNIKI SPOTKAŃ 17 KOLEJKI:
IV liga.
Promień Mońki - Magnat Juchnowiec Kościelny 3:0
Warmia Grajewo - Cresovia Siemiatycze 6:1
MKS Mielnik - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:3
KS Wasilków - Sparta 1951 Szepietowo 3:2
Orzeł Kolno - Biebrza Goniądz 4:3
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wissa Szczuczyn 3:1
Pogoń Łapy - Sparta Augustów 0 : 3 vo
Wigry II Suwałki - KS Michałowo – odwołany
Tabela:
1. |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
16 |
42 |
60:12 |
2. |
Wissa Szczuczyn |
16 |
35 |
44:17 |
3. |
KS Wasilków |
16 |
35 |
35:11 |
4. |
Warmia Grajewo |
16 |
34 |
38:16 |
5. |
Wigry II Suwałki |
15 |
29 |
37:22 |
6. |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
16 |
28 |
25:21 |
7. |
Sparta Augustów |
17 |
24 |
33:30 |
8. |
Sparta 1951 Szepietowo |
17 |
25 |
28:31 |
9. |
KS Michałowo |
15 |
24 |
26:28 |
10. |
Biebrza Goniądz |
16 |
19 |
31:39 |
11. |
Orzeł Kolno |
17 |
17 |
23:42 |
12. |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
16 |
16 |
22:36 |
13. |
Promień Mońki |
17 |
15 |
26:44 |
14. |
MKS Mielnik |
17 |
14 |
21:37 |
15. |
Pogoń Łapy |
17 |
8 |
19:53 |
16. |
Cresovia Siemiatycze |
16 |
6 |
13:42 |
Zaległe mecze:
16. kolejki:
Magnat Juchnowiec Kościelny - Ruch Wysokie Mazowieckie 25.04. g. 17:00
Cresovia Siemiatycze - Wigry II Suwałki 2.05. g. 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo 9.05. g. 17:00
Wissa Szczuczyn - KS Wasilków 16.05. g. 18:00
Biebrza Goniądz - KS Michałowo 16.05. g. 18:00
17. kolejki:
Wigry II Suwałki - KS Michałowo 13.06. g. 15:00
Zestaw par 18. kolejki – sobota, 31.03.
Sparta Augustów - Orzeł Kolno 12:00
Cresovia Siemiatycze - MKS Mielnik 12:00
KS Michałowo - Warmia Grajewo 13:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków 14:00
Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie 14:00
Biebrza Goniądz - Wigry II Suwałki 15:00
Wissa Szczuczyn - Promień Mońki 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny - Pogoń Łapy 15:00
Klasa okręgowa.
Wyniki 17. kolejki,
Orlęta Czyżew - Rudnia Zabłudów 0:4
Hetman Tykocin - Sokół 1946 Sokółka 3:3
KS Śniadowo - Hetman Białystok 1:3
LZS Narewka - Kora Korycin 2:2
Puszcza Hajnówka - Jasion Jasionówka 3:2
Piast Białystok - Krypnianka Krypno 2:1
Pomorzanka Sejny - Korona Dobrzyniewo Duże odwołany
Czarni Czarna Białostocka - Żubr Drohiczyn - przełożony na 30.05. g. 17:00
Tabela:
1. |
Hetman Białystok |
17 |
40 |
46:16 |
2. |
Puszcza Hajnówka |
16 |
33 |
45:22 |
3. |
KS Śniadowo |
16 |
33 |
45:13 |
4. |
Czarni Czarna Białostocka |
16 |
30 |
34:14 |
5. |
Rudnia Zabłudów |
17 |
26 |
32:33 |
6. |
LZS Narewka |
16 |
24 |
27:22 |
7. |
Sokół 1946 Sokółka |
16 |
23 |
33:32 |
8. |
Krypnianka Krypno |
16 |
21 |
33:35 |
9. |
Kora Korycin |
16 |
21 |
35:40 |
10. |
Hetman Tykocin |
16 |
20 |
28:36 |
11. |
Piast Białystok |
17 |
19 |
23:27 |
12. |
Korona Dobrzyniewo Duże |
15 |
18 |
27:41 |
13. |
Jasion Jasionówka |
16 |
18 |
29:36 |
14. |
Żubr Drohiczyn |
15 |
14 |
26:48 |
15. |
Orlęta Czyżew |
16 |
11 |
22:44 |
16. |
Pomorzanka Sejny |
15 |
11 |
25:52 |
Zaległe mecze
16. kolejki:
Kora Korycin - Żubr Drohiczyn 01.05. g. 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Puszcza Hajnówka 25.04. g. 18:00
LZS Narewka - Orlęta Czyże 01.05. g. 17:00
Krypnianka Krypno - Pomorzanka Sejny 01.05. g. 16:00
Jasion Jasionówka - Sokół 1946 Sokółka 01.05. g. 16:00
Hetman Tykocin - KS Śniadowo 09.05. g. 18:00
17. kolejki:
Pomorzanka Sejny - Korona Dobrzyniewo Duże 3.05. g. 12:00
Czarni Czarna Białostocka - Żubr Drohiczyn 30.05. g. 17:00
Zestaw par 18. kolejki,
Piątek, 30.03.
Hetman Białystok - Sokół 1946 Sokółka 17:30
Sobota, 31.03.
Żubr Drohiczyn - KS Śniadowo 11:00
Hetman Tykocin - Puszcza Hajnówka 13:00
Kora Korycin - Czarni Czarna Białostocka 13:30
Krypnianka Krypno - Orlęta Czyżew 14:00
Jasion Jasionówka - Pomorzanka Sejny 15:00
Rudnia Zabłudów - LZS Narewka 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Piast Białystok 16:00
Fot. Grzegorz Suszczewicz