Spotkanie Polonii w Choroszczy z Narwią to hit 11. kolejki grupy 2 A klasy. W niedzielę zagrają Sparta w IV lidze, Pomorzanka w okręgówce i Grab w A klasie. W IV lidze Wigry II mają trzy punkty za walkower w meczu z wycofaną z rozgrywek Pogonią Łapy.
IV liga.
Zestaw par 24. kolejki:
Sobota, 12.05.
Warmia Grajewo – Promień Mońki 16:00
MKS Mielnik – Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
Niedziela, 13.05.
Biebrza Goniądz – KS Wasilków 15:00
Cresovia Siemiatycze – Sparta Augustów 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka – Magnat Juchnowiec Kościelny 16:00
Sparta 1951 Szepietowo – Wissa Szczuczyn 16:00
KS Michałowo – Orzeł Kolno 17:00
Wigry II Suwałki – Pogoń Łapy 3:0 wo
Tabela:
1. |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
22 |
52 |
71:17 |
2. |
Wissa Szczuczyn |
22 |
51 |
64:21 |
3. |
Warmia Grajewo |
22 |
48 |
51:21 |
4. |
KS Wasilków |
21 |
44 |
43:18 |
5. |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
22 |
41 |
38:26 |
6. |
Sparta 1951 Szepietowo |
22 |
37 |
40:38 |
7. |
Wigry II Suwałki |
22 |
36 |
42:32 |
8. |
Sparta Augustów |
22 |
31 |
40:37 |
9. |
KS Michałowo |
20 |
31 |
33:34 |
10. |
Biebrza Goniądz |
22 |
27 |
37:46 |
11. |
Orzeł Kolno |
22 |
21 |
31:52 |
12. |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
23 |
21 |
36:58 |
13. |
Promień Mońki |
23 |
19 |
30:55 |
14. |
MKS Mielnik |
23 |
18 |
25:45 |
15. |
Cresovia Siemiatycze |
23 |
16 |
20:47 |
16. |
Pogoń Łapy |
23 |
8 |
17:71 |
UWAGA: Pogoń Łapy po 16 kolejce wycofała się z rozgrywek
Zestaw par 25. kolejki:
Sobota, 19.05.
Sparta Augustów – KS Michałowo 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny – Cresovia Siemiatycze 16:00
Orzeł Kolno – Wigry II Suwałki 16:00
Wissa Szczuczyn – Dąb Dąbrowa Białostocka 17:00
Promień Mońki – MKS Mielnik 17:00
Sparta 1951 Szepietowo – Biebrza Goniądz 17:00
Pogoń Łapy – Warmia Grajewo 0 : 3 wo
Niedziela, 20.05.
Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków 17:00
Klasa okręgowa.
Zestaw par 24. kolejki:
Sobota, 12.05.
Kora Korycin - Puszcza Hajnówka 17:00
KS Śniadowo - Piast Białystok 17:00
Niedziela, 13.05.
Hetman Białystok - Rudnia Zabłudów 13:30
Czarni Czarna Białostocka - Orlęta Czyżew 14:00
Żubr Drohiczyn - LZS Narewka 14:00
Sokół 1946 Sokółka - Pomorzanka Sejny 17:00
Hetman Tykocin - Krypnianka Krypno 17:00
Jasion Jasionówka - Korona Dobrzyniewo Duże 17:00
Tabela:
1. |
Hetman Białystok |
23 |
53 |
55:22 |
2. |
KS Śniadowo |
23 |
51 |
62:20 |
3. |
Puszcza Hajnówka |
23 |
43 |
58:35 |
4. |
Krypnianka Krypno |
23 |
39 |
61:48 |
5. |
Sokół 1946 Sokółka |
22 |
38 |
53:41 |
6. |
Rudnia Zabłudów |
22 |
37 |
45:41 |
7. |
Czarni Czarna Białostocka |
22 |
36 |
42:23 |
8. |
LZS Narewka |
23 |
34 |
40:32 |
9. |
Piast Białystok |
22 |
29 |
29:31 |
10. |
Hetman Tykocin |
22 |
27 |
36:51 |
11. |
Jasion Jasionówka |
22 |
26 |
43:49 |
12. |
Kora Korycin |
23 |
25 |
46:63 |
13. |
Korona Dobrzyniewo Duże |
22 |
22 |
36:60 |
14. |
Pomorzanka Sejny |
23 |
21 |
43:69 |
15. |
Orlęta Czyżew |
23 |
17 |
37:63 |
16. |
Żubr Drohiczyn |
22 |
14 |
35:74 |
Zaległy mecz 16 kolejki:
Jasion Jasionówka - Sokół 1946 Sokółka 16.05. g. 18:00
Zestaw par 25. kolejki:
Sobota, 19.05.
Krypnianka Krypno - Hetman Białystok 16:00
Jasion Jasionówka - Kora Korycin 16:00
Rudnia Zabłudów - Żubr Drohiczyn 16:30
Orlęta Czyżew - KS Śniadowo 17:00
Piast Białystok - Sokół 1946 Sokółka 19:30
Niedziela, 20.05.
Pomorzanka Sejny - Puszcza Hajnówka 12:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Hetman Tykocin 16:00
LZS Narewka - Czarni Czarna Białostocka 16:00
Zaległe mecze
17. kolejki
Czarni Czarna Białostocka - Żubr Drohiczyn 30.05. g. 17:00
18. kolejki:
Korona Dobrzyniewo Duże - Piast Białystok 30.05. g. 18:00
A klasa
Zestaw par 11.kolejki:
Sobota, 12.05.
Narew Choroszcz – Polonia Raczki 15:00
Orzeł Tykocin – Pasja Kleosin 17:00
KS Grabówka – GKS Stawiski 17:00
Niedziela, 13.05.
Grab Janówka – BKS Jagiellonia Białystok 14:00
Tabela:
1. |
Polonia Raczki |
10 |
27 |
36:6 |
2. |
Narew Choroszcz |
10 |
22 |
34:19 |
3. |
KS Grabówka |
10 |
22 |
36:9 |
4. |
Pasja Kleosin |
10 |
19 |
29:12 |
5. |
GKS Stawiski |
10 |
13 |
20:18 |
6. |
Orzeł Tykocin |
10 |
12 |
24:24 |
7. |
Grab Janówka |
10 |
3 |
9:62 |
8. |
BKS Jagiellonia Białystok |
10 |
0 |
7:54 |
Zestaw par 12. kolejki
Sobota, 19.05.
GKS Stawiski - Grab Janówka 14:00
Niedziela, 20.05.
BKS Jagiellonia Białystok - Orzeł Tykocin 14:00
Pasja Kleosin - Narew Choroszcz 15:00
Polonia Raczki - KS Grabówka 15:00