26.05.2024

Okręgowa piłka. Zwycięstwa Sparty Augustów i Polonii Raczki [zdjęcia]

W klasie okręgowej Sparta Augustów, po golach Adriana Pretko, Daniela Kruzy, Fedira Maslova i dwóch trafieniach Pawła Stasińskiego, pokonała GKS Stawiski 5:2 i plasuje się na 4. miejscu w tabeli.

Pomorzanka Sejny przegrala z liderem, Turosnianką Turośń Kościelna 1:2. Gola dla druzyny Karola Piascika pięknym strzałem zdobył Wojciech Mickiewicz. Już w czwartek, 30 maja w zaległym spotkaniu zajmujący 9. miejce sejnianie podejmą trzecie w tabeli LZS Krynki.

Trzecie miejce w grupie I A klasy zajmuje Polonia Raczki,  pokonała u siebie wicelidera, Warmię II Grajewo 3:2 (na zdjęciach). Gole dla Polonii strzelali: Fabian Stankiewicz, Damian Ostaszewski i Michał Naruszewicz.

Pierwszą połowę zdominowały rezerwy Warmii. Piłkarze z Grajewa prowadzili 2:0. W drugiej połowie podopieczni Jarosława Michałowskiego zdołali nie tylko zremisować, ale i odnieść zwycięstwo.

- Wyszliśmy na boisko trochę bez koncentracji, a drużyna przeciwnika jest dobra. Zaczęliśmy za słabo. Dopiero później, jak dostaliśmy bramkę jedną, potem drugą, zaczęliśmy gonić rywala - mówi trener Polonii Raczki Jarosław Michałowski.

Grab Janówka przegrał z Jastrzębiem Knyszyn 2:4, a Verta Suwałki dopiero w środę, 29 maja o 18:30 w Kolnie zmiery się z rezerwami Orła.