07.09.2024

Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS 3:1. Koniec sparingów, za ponad tydzień podróż do Częstochowy

Biało-Niebiescy zrewanżowali się Akademikom z Olsztyna za wczorajszą porażkę 0:3 w Memoriale Józefa Gajewskiego.

W rozegranym w sobotnie przedpoÅ‚udnie w SuwaÅ‚ki Arenie nieoficjalnym meczu kontrolnym Åšlepsk Malow w czterech setach pokonaÅ‚ olsztyÅ„skÄ… drużynÄ™. W piÄ…tek Indykpol AZS górowaÅ‚ nad BiaÅ‚o-Niebieskimi na zagrywce i w ataku, w rewanżu goÅ›cie nie mogli narzekać tylko na pierwszy z tych elementów. Przy siatce zabrakÅ‚o już im takiego ognia.

Suwalski zespóÅ‚ rozpoczÄ…Å‚ skÅ‚adem z poprzedniego sezonu, bez pozyskanych tego lata graczy którzy wchodzili w dalszej części spotkania. Pierwszy set dla gospodarzy, w drugim – najbardziej zaciÄ™tym – w koÅ„cówce szalÄ™ na swojÄ… korzyść przechylili goÅ›cie. Kolejne dwie partie to już zdecydowana dominacja BiaÅ‚o-Niebieskich.

Sparingi za nami. Teraz można koncentrować siÄ™ na pierwszym ligowym przeciwniku. Na inauguracjÄ™ sezonu Åšlepsk Malow SuwaÅ‚ki  we wtorek, 17 wrzeÅ›nia o 17:30 na wyjeździe zagra ze Steam Hemarpol Norwidem CzÄ™stochowa.