15.01.2019

SUKSS Suwałki. Pierwsze w tym roku wygrane młodzików, kadetów i juniorów i pierwsze miejsca w tabeli

Pierwsze mecze w tym roku rozegrali młodzicy, kadeci i juniorzy. Dwie drużyny młodzików podejmowały u siebie w hali drużyny Białostockiego BASu i Rekordu Zambrów. Zarówno pierwsza jak i druga drużyna młodzików wygrała z wymagającymi przeciwnikami.

SUKSS SuwaÅ‚ki II - Rekord Zambrów 2:0 (25:20, 25:14)

SUKSS Suwałki I - BAS Białystok 2:0 (25:8, 25:11)

SUKSS Suwałki II - BAS Białystok 2:0 (25:17, 25:22)

SUKSS SuwaÅ‚ki I - Rekord Zambrów 2:0 (25:5, 25:18)

Równie dobrÄ… grÄ™ pokazali kadeci (na gÅ‚ównym zdjeciu), którzy w zmierzyli siÄ™ na wyjeździe z drużynÄ… BAS BiaÅ‚ystok. Suwalczanie w pierwszym secie grali trochÄ™ nerwowo i przegrali tÄ™ partiÄ™ 23:25. Trzy kolejne sety wygraÅ‚a nasza drużyna i caÅ‚y mecz 3:1.

BAS BiaÅ‚ystok – SUKSS SuwaÅ‚ki 1:3 (25:23, 16:25, 19:25, 19:25)

Na koniec tygodnia juniorzy (na zdjęciu poniżej) wyjechali do Moniek gdzie zmierzyli się z tamtejszym Olimpikiem. Mecz ten był tylko potwierdzeniem wysokiej formy naszego zespołu i zakończył się wygraną 3:1.

UKS Olimpik MoÅ„ki – SUKSS SuwaÅ‚ki 1:3 (9:25, 17:25, 25:23, 15:25)

W każdej kategorii nasze drużyny zajmujÄ… obecnie pierwsze miejsca w tabelach Mistrzostw Województwa. Bardzo zależy nam na tych tytuÅ‚ach gdyż w tym sezonie drużyny zdobywajÄ…ce tytuÅ‚ mistrza województwa podlaskiego bÄ™dÄ… gospodarzami ĆwierćfinaÅ‚u Mistrzostw Polski. Najbliższy ćwierćfinaÅ‚ rozegrajÄ… juniorzy już w dniach 21-24.02.2019 r.

Źródlo: SUKSS SuwaÅ‚ki