19.07.2024

KlaverTeam-praca za granicą-produkcja kremów-operator maszyn

adres email: praca@klaverteam.com

telefon: 570901913

Poszukujemy operatora do Działu Kremów. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za przetwarzanie czekolady, orzeszków ziemnych, okruchów i innych składników zgodnie z zamówieniem. Zadania obejmują mieszanie składników w odpowiednich proporcjach i zapewnienie gotowości mieszanek do dodania do wypieku.
Zadania i obowiÄ…zki:
• Sprawdzanie i uzupełnianie surowców oraz ich transport do działu kremów za pomocą EPT i/lub wózka widłowego
• Tworzenie półproduktów zgodnie z recepturą i ich kodowanie
• Nadzór nad pracą wytwórni kremów
• Ustawianie, uruchamianie, modyfikacja i zamykanie instalacji, maszyn i urządzeń wagowych
• Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
• Inne prace związane z produkcją kremów i obsługą maszyn
Wymagania:
• Otwartość na naukę nowych sposobów pracy i myślenie w kategoriach rozwiązań
• Punktualność, dokładność i precyzja
• Doświadczenie w pracy i obsłudze linii produkcyjnych/ branża spożywcza
• Posiadanie licencji na EPT lub wózek widłowy lub chęć jej uzyskania
Co oferujemy:
• Długoterminowa praca przy odpowiedniej wydajności
• Wynagrodzenie zgodne z CAO Cukiernictwo Przemysłowe
• Dodatki zmianowe i transportowe
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany, aplikuj już teraz!

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!
Dominika + 48 570 901 033
Izabela +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450)
Częstochowa ul. Gminna 131- Pracujemy od 7:00 do 18:00
wyświetleń: 46
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.27.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
26.07.2024

SZUKAM PRACY

Dodaj nowe og³oszenie