23.07.2024

Klaver Team praca w Belgii- specjaliści- start sierpień

adres email: praca@klaverteam.com

telefon: 570901414

Klaver poszukuje fachowców do pracy w Belgii na następujące stanowiska:
• Elektryk
• Hydraulik
• Dekarz
• Stolarz
• Spawacz
• Piekarz
• Kierowca „C” i „C+E”

Jeśli masz doświadczenie w którymś z wyżej wymienionych zawodów, posiadasz prawo jazdy i komunikatywnie znasz język angielski – aplikuj do nas!!

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie
- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
- elektryk - montaż okablowania, podłączanie gniazdek, podłączanie szaf sterowniczych i paneli kontrolnych
- hydraulik - montaż instalacji sanitarnych
- dekarz- montaż pokryć dachowych ( dachy płaskie i strome), okien dachowych
- stolarz- produkcja i montaż okien, drzwi, mebli altan itp.
- spawacz- spawanie kontenerów
-piekarz- praca w piekarni- wyrób ciasta, wypiek pieczywa i ciast
- kierowca – transport krajowy i międzynarodowy

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- dodatkowo płatne nadgodziny
- opiekę polskiego koordynatora
- pokoje jednoosobowe
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Dominika + 48 570 901 033
Izabela + 48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa.
wyświetleń: 6