24.07.2024

KlaverTeam-Konserwator Maszyn, Elektryk Przemysłowy-Praca w Belgii

adres email: praca@klaverteam.com

telefon: 570901414

Hej! Masz doświadczenie w konserwacji maszyn i elektryce? Znasz angielski i masz prawo jazdy? Dołącz do naszej ekipy w Riemst, Belgia!
Lokalizacja: Riemst, Belgia
Co oferujemy?
• Umowa na warunkach holenderskich
• Atrakcyjne wynagrodzenie – świetna kasa!
• Dodatki zmianowe – za pracę w różnych godzinach
Twoje zadania:
• Konserwacja i naprawa maszyn – będziesz trzymać sprzęt w formie
• Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych w maszynach produkcyjnych – to Twój teren
• Instalowanie przewodów i systemów elektrycznych – będziesz w tym najlepszy
• Praca z dużymi maszynami i wykrywanie usterek w sterownikach PLC – to dla Ciebie bułka z masłem
Czego potrzebujesz?
• Dyplom w dziedzinie elektroniki
• Doświadczenie jako elektryk i z dużymi maszynami
• Dobra znajomość systemów elektrycznych i technik instalacyjnych
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość języka angielskiego –aby dogadywać się z międzynarodowym zespołem, mile widziane niderlandzki lub niemiecki
• Zero alkoholu i dużych imprez w niedzielę – musisz być w pełni sprawny na poniedziałkową zmianę!
Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00
Zainteresowany? Czekamy na Ciebie! Dzwoń!
Kamila: +48 570 901 414
Dominika: +48 570 901 033
Izabela: +48 570 901 913
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00!
Klaver sp. z o.o. (KRAZ 18450)
Nie czekaj, aplikuj teraz i rozpocznij swojÄ… przygodÄ™ w Belgii z Klaver!
wyświetleń: 2
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.24.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe og³oszenie