26.07.2024

KlaverTeam-Piekarz, produkcji ciasteczek-Praca w Holandii

adres email: praca@klaverteam.com

telefon: 570901414

Gdzie? Holandia
Co? Piekarz/ciastkarz – produkcja ciasteczek
Twoje zadania:
• Ustawianie maszyn – dostosuj je do planu produkcji, jak prawdziwy mistrz piekarni.
• Obsługa piekarnicza – reguluj maszynę podczas wypieku ciasteczek.
• Monitorowanie ciasta – zapewnij, że ciasto jest idealnie przetworzone.
• Naprawa usterek – zajmij się drobnymi naprawami i nie daj się zaskoczyć problemom.
• Czystość – utrzymuj porządek i dbaj o miejsce pracy.
• Obsługa EPT i wózka widłowego – jeśli masz licencję, świetnie, jeśli nie – pomożemy ją zdobyć.
• Zgłaszanie awarii – bądź w kontakcie z liderem zespołu i kierownikiem produkcji.
Czego oczekujemy?
• Doświadczenie techniczne – musisz znać się na rzeczy.
• Doświadczenie w przemyśle spożywczym – praca przy maszynach nie jest Ci obca.
• Licencja na EPT lub wózek widłowy – lub chęć jej zdobycia.
• Gotowość do pracy na 2 zmiany – nie boimy się wyzwań!
Co oferujemy?
• Długoterminową pracę – stabilność przy dobrej wydajności.
• Zakwaterowanie – zadbamy o Twój komfort.
• Wynagrodzenie zgodne z CAO – fair kasa za świetną robotę.
• Dodatki transportowe – bo każda złotówka się liczy.
Godziny pracy:
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 7:00 - 18:00
Zainteresowany? Dzwoń do nas!
Kamila: +48 570 901 414
Dominika: +48 570 901 033
Izabela: +48 570 901 913
KlaverTeam (KRAZ 18450)
Nie czekaj! Aplikuj teraz i piecz z nami w Holandii!
wyświetleń: 3