21.08.2024

Produkcja i Pakowanie Mięsa Drobiowego- Praca w Holandii

adres email: job@klaverteam.com

telefon: 570901033

Szukamy osób do pracy przy produkcji i pakowaniu mięsa drobiowego w Holandii. Jeśli masz doświadczenie w branży spożywczej, to idealna oferta dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
• produkcja mięsa
• pakowanie i sortowanie
• kontrola jakości mięsa
• dla osób z doświadczeniem praca z nożem, obsługa wózka widłowego lub obsługa maszyn
Oferujemy:
• Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.
• Zakwaterowanie i transport do pracy.
• Konkurencyjne wynagrodzenie.
• Opiekę koordynatora na miejscu.
Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej.
• Prawo jazdy kat. B – możliwość jazdy autem służbowym.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 570 901 033.
Posiadamy również inne oferty pracy skontaktuj się z Nami pod numerem +48 570 901 414 i zapytaj o nowe oferty pracy w Holandii lub Niemczech!
Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa, Gminna 131
wyświetleń: 5
Zapraszamy na relację na żywo

Wigry Suwałki

Sokół Aleksandrów Łódzki

21.08.2024
19:00