29.08.2024

Cebulki kwiatowe w Holandii- Pracuj z atrakcyjną stawką i wypłatami tygodniowymi!

adres email: ofertypracy@klaverteam.com

telefon: 731901913

Praca w Holandii przy cebulkach kwiatowych
Oferujemy:
- pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie
- atrakcyjną stawkę godzinową
-wypłaty w systemie tygodniowym
Wymagania:
- dobra kondycja fizyczna
- motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- mile widziane prawo jazdy
Zakres obowiązków:
- sortowanie i czyszczenie cebulek
- pakowanie cebulek przy stole lub taśmie
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Pracodawca posiada bogatą bazę ofert pracy, może zaproponować Ci inne stanowiska np. pracę w szklarni, pracę w pralni, pracę w drukarni i wiele innych.

Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :
Dominika +48 570 901 033 - możesz mi wysłać sms o treści "cebulki"/ oddzwonię
Weronika + 48 731 901 913
Kamila + 48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!
wyświetleń: 8
Zapraszamy na relację na żywo

Wigry Suwałki

Polonia Lidzbark Warmiński

30.08.2024
19:00

Sponsor pogody
Pogoda