06.09.2024

Elektryk/Elektronik - Praca w Rejonie Bambergu, Niemcy

adres email: job@klaverteam.com

telefon: 570901033

Proponuje pracę dla elektryków/ elektroników.
Diety: 20 € na wyżywienie oraz 20 € na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień.

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie.
• Wykształcenie kierunkowe, dyplom oraz aktualny certyfikat SEP.
• Doświadczenie w pracy przy kamperach będzie dodatkowym atutem.
• Prawo jazdy oraz własny samochód.

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie instalacji elektrycznych w kamperach.
Wymagana znajomość języka:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2+).

Godziny pracy:
Zmiana poranna: poniedziałek – czwartek, 06:30 – 15:30
Zachęcamy do przesyłania aplikacji!

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Klaver Częstochowa (KRAZ 18450)
wyświetleń: 6
Sponsor pogody
Pogoda