07.10.2024

Sortowanie mięsa- Holandia- pracownik produkcji

adres email: work@klaverteam.com

telefon: 570901033

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracowników do pracy w Holandii przy sortowaniu, pakowaniu i produkcji mięsa. Praca odbywa się w nowoczesnych zakładach przetwórstwa mięsnego. Zadania obejmują sortowanie mięsa zgodnie z zamówieniami, pakowanie produktów oraz obsługę maszyn produkcyjnych.
Zakres obowiązków:
• Sortowanie różnych rodzajów mięsa zgodnie z normami jakościowymi
• Pakowanie mięsa do opakowań zgodnie z zamówieniami klientów
• Obsługa maszyn pakujących i produkcyjnych
• Kontrola jakości produktów
Wymagania:
• Gotowość do pracy w niższych temperaturach (warunki chłodnicze)
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Umiejętność pracy w szybkim tempie
• Dokładność, sumienność i odpowiedzialność
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (odpłatne)
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• Weronika +48 731 901 913
• Dominika: +48 570 901 033
• Kamila: +48 570 901 414
Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.
wyświetleń: 55
Zapraszamy na relację na żywo

Wigry Suwałki

Unia Skierniewice

26.10.2024
16:00