08.10.2024

Operator / Kierowca Wózka Widłowego Bocznego – Niemcy, Wallersdorf

adres email: work@klaverteam.com

telefon: 570901414

Poszukujemy operatorów wózków widłowych bocznych do pracy w Wallersdorf. Jeżeli masz doświadczenie i poszukujesz stabilnej pracy z dobrym wynagrodzeniem, to ogłoszenie jest dla Ciebie! Praca dostępna od zaraz.
Zakres obowiązków:
- Obsługa wózków widłowych bocznych
- Praca na dwie zmiany (rano i popołudnie)
Wymagania:
-Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
-Doświadczenie w obsłudze wózków bocznych
-Znajomość języka niemieckiego (komunikatywna) i podstawowa znajomość języka angielskiego
-Własny samochód do dojazdów (praca w regionie przemysłowym)
-Gotowość do odbycia jazdy próbnej (minimum 30 minut) w celu sprawdzenia umiejętności
Oferujemy:
-Wynagrodzenie na początek od 2000 € netto + dodatki za pracę zmianową
-Pokój opłacany przez pracodawcę
-Dzienna dieta 25 € netto
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do podjęcia pracy, skontaktuj się z nami już teraz!
E-mail: job@klaverteam.com
Telefon: + 48 570 901 414 lub 48 570 901 033
Czekamy na Twoje zgłoszenie! Klaver KRAZ 18450

wyświetleń: 9