09.10.2024

Spawacz – praca w Niemczech – różne regiony

adres email: work@klaverteam.com

telefon: Kamila +48570901414

Jesteś spawaczem Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjnÄ… ofertÄ™ pracy w Niemczech.
Stanowisko: spawacz
Miejsce pracy: Niemcy: Dinkelscherben, Landsberg am Lech, Bachhagel, Marktsteft-Michelfeld

Oferujemy:
- darmowe zakwaterowanie
- niemiecką umowę o pracę na dłuższy okres
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Zakres obowiązków:
- spawanie metodami MIG / MAG / TIG
- obróbka metali i Obróbka rur, przygotowanie części, piłowanie,
- spawanie podzespołów o podwyższonych wymaganiach jakościowych i funkcjonalnych we wszystkich procesach spawalniczych (MAG, MIG, TIG)
- niezależna produkcja detali, podzespołów i konstrukcji według rysunków
- określanie sekwencji roboczych i sekwencji spawania
- montaż, spawanie, szlifowanie, tworzenie szwów spawalniczych zgodnie ze specyfikacją rysunkową
- spawanie elementów za pomocą zgrzewarki punktowej
- czytanie rysunków technicznych

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B oraz samochód
- posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Kamila +48570901414
Dominika + 48 570 901 033
Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa,
wyświetleń: 3
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.09.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe og³oszenie