15.10.2024

Mechanik Samochodów Ciężarowych - Praca w Niemczech!

adres email: work@klaverteam.com

telefon: 570901414

Lokalizacje: 64572 Büttelborn, 63939 Wörth am Main, 63811 Stockstadt, 36043 Fulda, 63741 Aschaffenburg
Co oferujemy?
- Niemiecka umowa o pracę – stabilne zatrudnienie!
- Brak Zeitkonta – wszystkie godziny są wypłacane od razu wraz z pensją.
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu).
- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, w tym dodatkowe prywatne opłacane przez pracodawcę.
- Premie po 3, 6 i 12 miesiÄ…cach oraz bonus paliwowy!
- Możliwość pracy w nadgodzinach (+25% do stawki) i regularne zaliczki.
- Dodatki urlopowe i świąteczne.
Zakres obowiązków:
- Diagnostyka i naprawa systemów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych oraz pneumatycznych.
- Przeprowadzanie precyzyjnych diagnoz i napraw usterek w pojazdach.
- Serwisowanie pojazdów zgodnie z wytycznymi producenta.
- Naprawy karoserii i mechaniki po wypadkach.
- Modyfikacje nowych pojazdów według wymagań klienta.
- Przygotowanie pojazdów do badań technicznych.
Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
- Doświadczenie zawodowe w pracy z pojazdami ciężarowymi.
- Znajomość systemów elektrycznych i elektronicznych.
Kontakt:
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414,
Klaver (KRAZ 18450) Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
wyświetleń: 6
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.15.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe og³oszenie