28.10.2024

Kowal, Pracownik Kuźni- 01558 Großenhain, Niemcy

adres email: work@klaverteam.com

telefon: 570901414

Poszukujemy doświadczonych kowali oraz pracowników kuźni do pracy w Großenhain. Jeśli masz doświadczenie w branży metalowej i potrafisz obsługiwać maszyny kuźnicze, ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
• Kucie, formowanie, prasowanie, bicie oraz gratowanie odkuwek matrycowych
• Eksploatacja zespołów kuźniczych
• Praca na maszynach, takich jak młoty udarowe, młoty z systemem kucia wstępnego, prasy do rozciągania i przycinania
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy kowala lub w branży metalowej
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1-A2
• Własny samochód na dojazdy do pracy
Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 2700 EUR netto miesięcznie
• Pokój opłacany przez pracodawcę
• Dodatki za pracę nocną – 25%

Kontakt:
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Klaver (KRAZ 18450) Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
wyświetleń: 5
Sponsor pogody
Pogoda