28.10.2024

Spawacz TIG-WIG -Niemcy- wymagane auto oraz doświadczenie

adres email: work@klaverteam.com

telefon: 570901414

54424 Thalfang, Niemcy
Poszukujemy doświadczonych spawaczy TIG/WIG do pracy w Thalfang przy produkcji maszyn do foliowych opakowań. Oferta pracy od zaraz!
Zakres obowiązków:
• Spawanie metodą TIG różnych zespołów zgodnie z rysunkami technicznymi
• Zapewnienie jakości, kontrola spawów oraz wymiarów
• Ręczne spawanie i obróbka szwów spawalniczych
Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe jako spawacz TIG
• Aktualne uprawnienia spawalnicze
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (min. A2)
• Własny samochód na dojazdy do pracy – warunek konieczny
Oferujemy:
• Stawkę godzinową od 14 EUR brutto (około 1600 EUR netto przy 150 godzinach)
• Dodatkową dietę 40 EUR netto za każdy przepracowany dzień (2300-2500 EUR netto miesięcznie przy 20 dniach roboczych)
Czekamy na Ciebie!
Kontakt:
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Klaver (KRAZ 18450) Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

wyświetleń: 5