21. Niklas
15. Urban

Mecz 3. kolejki Betclic 3 Ligi

PO MECZU
Bohaterami dzisiejszego meczu niewątpliwie bramkarz MATEUSZ TAUDUL, który swoimi interwencjami uratował nas przed stratą bramek szczególnie w pierwszej połowie, a także obrońca PAVLO BEREZIANSKYI, który w dzisiejszym meczu dwoił się i troił zarówno w obronie jak i ataku, strzelił zwycięskiego gola! Na brawa zasługuje cały zespół Wigier! Brawo!
PO MECZU
Mecz na remis, pierwsza połowa pod dyktando gości, w drugą lepiej weszli zawodnicy Wigier, którzy zaatakowali zdecydowanie odważniej. Szczęście uśmiechnęło się dla Biało - Niebieskich którzy inkasują 3 punkty i pną się w ligowej tabeli!
Wigry po dobrej postawie w drugiej połowie wygrywają 1:0 po golu Pavlo Berezianskyiego!
90+6
Nic z tego gościom nie wyszło! Arbiter kończy mecz!
90+5
Tomkiel mocno wybija od bramki i jeszcze aut dla GKS blisko naszego pola karnego.
90+5
Taudul mocno wybija aż do Tomkiela.
90+4
Niepotrzebna strata Paszkowskiego, na szczęście po chwili spalony gości.
90
Faul goni faul, najpierw faul Cudowskiego po chwili faulowany Trąbka. Wszystko w bezpiecznych odległościach od pola karnego.
85
Czapla nie utrzymał piłki w boisku, mamy aut.
84
Dwójkowa akcja Głowickiego z Cudowskim, Cudowski na spalonym
84
Wybita piłka na 20 metr, strzela Mościcki ale niecelnie!
83
Głowicki oddaje strzał z dystansu, nabija piłką Czerecha i mamy korner
82
Piłka w kierunku Berezianskyiego ale skutecznie oddalają zagrożenie goście.
71
Przyblokowane uderzenie Wrońskiego i rzut rożny dla gości .
70
Nieco agresywniej w odbiorze piłki Makuszewski, arbiter upomina go żółtą kartką
68
Kontratak Wigier, Gużewski dogrywa w pole karne w kierunku Mościckiego, obrońcy wybijają piłkę!
67
Gramy! Od środka goście.
66
Po strzelonym golu mamy przerwę w grze, pomocy medycznej potrzebuje bramkarz gości.
66
Ofensywna gra Wigier w drugiej połowie popłaciła, Wigry nagrodzone bramką po strzale Berezianskyiego, który już kilkukrotnie zapędzał się pod bramkę GKSu!
65
GOOOOOOOL!!!!! Prawą stroną urwał się Makuszewski dograł płasko na 3 metr gdzie pakuje piłkę do bramki PAVLO BEREZIANSKYI!
64
Zmiana w Wigrach! Mościcki w miejsce Bednarczyka!
63
Wigry blisko gola! Dośrodkowanie z linii końcowej Makuszewskiego na głowę Bednarczyka, nasz napastnik strzela głową w słupek!
61
Dośrodkowanie w nasze pole karne, do piłki nie doskoczył Wroński.
59
Akcja gości, z ostrego kąta obok bramki uderza Bartosiak
56
Próba uderzenia z dystansu przez Makuszewskiego, piłka przelatuje nad bramką gości
51
Jakby ofensywnej chcą grać teraz piłkarze Wigier w tej drugiej połowie
50
Dogranie z rzutu rożnego, piastkuje piłkę Tomkiel
49
Dośrodkowanie Głowickiego w kierunku Bednarczyka, obrońca wybija na rzut rożny.
49
Wigry! Znów do akcji ofensywnej podłączył się Berezianskyi, płaskie dośrodkowanie I nasz stoper strzela niecelnie!
46
Dobra akcja Wigier wypracowana przez Makuszewskiego, dogranie do Matusa, jego strzał zablokowany.
46
Zaczynamy drugie 45minut.
45+1
Koniec pierwszej połowy. Szczęśliwej pierwszej połowy dla Wigier bo goście mieli kilka dobrych okazji do zdobycia bramki
43
Prawo korzyści po faulu na Makuszewskim, Matus dogrywa do Bednarczyka ten uderza zza pola karnego, ale znów łapie piłkę Tomkiel
42
Dogranie w pole karne pewnie łapie Taudul
41
Faulowany Gryszkiewicz, rzut wolny dla gości
37
Rzut rożny dla Wigier, główkuje Berezianskyi ale w środek bramki gdzie czekał już Tomkiel
35
Wigry! W końcu akcja po której było gorąco! Berezianskyi indywidualnie popędził pod pole karne rywala, zagrał na skrzydło do Matusa, ten dośrodkowuje w pole karne, na dalszym słupku akcje strzałem zamyka Głowicki, mocne uderzenie ale niestety niecelne!
33
Paszkowski fauluje Wysińskiego i ogląda żółtą kartkę. Krótka przerwa w grze, pomocy medycznej potrzebuje Wysiński
32
Wysiński dogrywał do Wrońskiego, podanie za mocne
31
Przed polem karnym do strzału złożył się Bednarczyk, płaski strzał spokojnie łapie golkiper Bełchatowa
30
Za mocne podanie przy próbie rozciągnięcia gry na lewe skrzydło przez Paszkowskiego
29
Dryblował Matus, ale szybko goście zabrali mu piłkę.
27
Ponownie blisko gola dla gości! Gryszkiewicz płasko dogrywa do niepilnowanego Wrońskiego, choć w polu karnym było 4 zawodników Wigier, Wroński przyjmuje sobie piłkę i technicznie uderza w spojenie bramki!
26
Rzut wolny dla Wigier, dogranie głową Berezianskyiego, Bednarczyk fauluje rywala nakładką
26
Faulowany Matus, żółta kartka dla Grzelaka
25
Niepotrzebnie cofnęli się piłkarze Wigier.
25
Zdecydowanie za mocno bita piłka, wznowi grę Taudul
24
Około 30 metrów do bramki Wigier, goście mają rzut wolny.
20
To był drugi sygnał ostrzegawczy dla Wigier w tych pierwszych 20 minutach gry.
20
Płaskie dośrodkowanie w pole karne, przepuszczona piłka do niepilnowanego na dalszym słupku Wrońskiego który oddaje strzał ale świetnie interweniuje bramkarz Wigier!